Мінітрактор-газонокосарка AL-KO T16-103,7 HD V2
- Бренд:
- Код товару:157976-05
- Артикул:127444
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 16-103.7 HD V2 — бензиновий апарат із 4-тактим, 2-циліндровим мотором. Потужність машини (9.1 кВт) дає змогу скошувати великі газони — загальною площею 7000 м2. Ширина косіння становить 103 см, висота регулюється у діапазоні 25-75 мм. Газонокосарка косить, збирає траву або перетворює скошене на компост (опційно). Є 6-ступінчастий регулятор висоти зрізу — 3-8 см, гідравлічна трансмісія, електромагнітна муфта, коробка передач зі регульованою швидкістю руху вперед і назад. Передні фари гарантують яскраве освітлення. Є 300 л травозбірник із цупкої тканини.
Особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 16-103.7 HD V2:
- Конструкція серії Comfort Pro має ергономічні елементи управління, зручне сидіння для оператора, кермо та ножний гідростат.
- Професійний апарат долає схили та рівнини, маневрує між перешкодами.
- Газонокосарка забезпечує плавну швидкість руху вперед (до 9 км/год) і назад (0-4 км/год).
- У стандартній деці встановлені 2 ножі, які за один прохід скошують 103 см.
- Передні та задні колеса різного діметру (по 15” і 18” відповідно) для всюдипрохідності, ліпшої керованості машини.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 16-103.7 HD V2:
- Бензиновий, 4-тактний мотор моделі B&S Intek 7160 із об’ємом 2 циліндрів 656 см3 запускається електростартером.
- Косильна дека з 2 ножами захоплює за раз 103 см смугу. Скошене одразу потрапляє у 300-літровий контейнер.
- За допомогою спеціальних важелів легко очистити травозбірник, налаштувати висоту обробки (3-8 см).
- За поганої видимості (на світанку, у темну пору чи туман) робочу ділянку освітлюють світлодіодні фари.
- На трактор можна встановити додаткове навісне обладнання для ефективного косіння трави, розкидування добрив, переміщення вантажів, прибиранн снігу абощо (опція).
Комплект постачання товару:
- Садовий трактор Solo by Al-Ko T 16-103.7 HD V2.
| вага | 242 кг |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | комбінований |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | опціонально |
| Наявність фари | є |
| Потужність, к.с. | 12.5 к.с. |
| Розмір задніх коліс | 18х8.5-8" |
| Розмір передніх коліс | 15x6.0-6" |
| Тип приводу | задній |
| Тип приводу коліс | задній |
| Тип товару | міні-трактор |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 103 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


