Мінітрактор-газонокосарка AL-KO T 15-93,7 HD-A COMFORT
- Бренд:
- Код товару:157973-05
- Артикул:127417
- 0
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Садовий трактор Solo by Al-Ko T 15-93.7 HD-A спроєктований ефективно обробляти газон на великих ділянках (рекомендована площа 6000 м2). Мінітрактор з ножним гідростатом плавно рухається вперед зі швидкістю до 9 км/год і назад (4 км/год). Ширина косіння 2 ножами — 93 см. Висота скошування виставляється у діапазоні 30-80 мм за допомогою важеля (централізовано, є 6 положень). Важить самохідна установка 227 кг. Об'єм паливного бака — 7 л бензину.
Особливості трактора газонного Solo by Al-Ko T 15-93.7 HD-A:
- Компактна модель газонного трактора серії Comfort із шириною захоплення 93 см професійно скошує траву на великих ділянках.
- Райдер оснащений фірмовим малошумним двигуном 7.7 кВт моделі Al-Ko Pro 450.
- Гідростатична система трансмісії дає змогу користувачу контролювати швидкість руху машини вперед (до 9 км/год) і назад (4 км/год).
- Висоту різу можна налаштувати спеціальною ручкою в 6 ступенів від 30 мм до 80 мм.
- Дека на кулькопідшипниках виготовлена з міцної листової сталі. Завдяки механізму швидкого монтажу для встановлення або зняття косильної деки потрібно витратити всього 5 хв.
- За допомогою спеціальної телескопічної рукоятки, сидячи на місці водія, можна швидко очистити великий травозбірник ємністю 220 л.
- Для додаткового комфорту є ергономічне сидіння (з можливістю регулювання), зручно розміщені органи управління.
- Світлодіодне підсвічування покращує видимість у пізній час, хмарну чи туманну погоду (опція).
- З великим асортиментом додаткового приладдя ви зможете перетворити газонний трактор Solo by Al-Ko T 15-93.7 HD-A на багатофункціональну машину, яка працюватиме взимку та влітку.
Переваги трактора газонного Solo by Al-Ko T 15-93.7 HD-A:
- Машина з оптимальним радіусом повороту, великими та широкими колесами (передні 15x6.0-6", задні 18x8.5-8") маневрує між перешкодами, оброблюючи газон площею до 6000 м2.
- Бензиновий, одноциліндровий двигун об’ємом 452 куб.см запускається електростартом.
- 2 гостозаточені ножі охоплюють смугу шириною 93 см. Висота косіння регульована (30-80 мм).
- Апарат із великим травозбірником на 220 л розрахований для тривалої роботи без частих зупинок.
- Якщо кошик повністю заповнений, — спрацює спеціальний індикатор (звуковий).
- Додатково можна обладнати мінітрактор функцією мульчування, аби скошену траву одразу перетворювати на органічне добриво для газону (як опція).
Комплект постачання товару:
- Трактор газонний Solo by Al-Ko T 15-93.7 HD-A;
- Травозбірник (на 220 л).
| вага | 227 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Живлення | бензинові |
| Задній викид трави | є |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | комбінований |
| Модель двигуна | AL-KO Pro 450 |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | опціонально |
| Наявність фари | є |
| Підйом деки | ручний |
| Потужність, к.с. | 10.5 к.с. |
| Розмір задніх коліс | 18х8.5-8" |
| Розмір передніх коліс | 15x6.0-6" |
| Тип приводу | задній |
| Тип приводу коліс | задній |
| Тип товару | міні-трактор |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 93 см |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.


