Газонний трактор Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 (127575)
- Бренд:
- Код товару:157977-05
- Артикул:127575
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2 — потужне (18.2 к.с) обладнання для виконання більшості садово-городніх робіт. Апарат скошує траву на великих ділянках загальною площею до 9000 м2. Розвиває максимальну швидкість руху вперед (9 км/год) і назад (4 км/год). Різальна система, яка складається з 3 хрестоподібних ножів, захоплюють за раз 110-сантиметрову смугу трави. Висота зрізу налаштовується за допомогою важеля в діапазоні 30-90 мм. Оснащена 310-кілограмова машина ножним гідростатом, LED-фарами, різальною декою на коліщатках.
Особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2:
- Машина зі 4-тактним, 2-циліндровим мотором Al-Ko Pro 700 швидко запускається електростартером.
- Двигун (потужністю 13.4 кВт) розвиває високу кількість обертів (2900 об/хв) для максимально продуктивного руху вперед зі швидкістю 9 км/год і назад — 4 км/год, скошування трав’яного покрову.
- Сприяє якісній обробці великих газонів косильна дека у якій розміщені 3 хрестоподібні ножі. Ширина косіння становить 110 см.
- Різальну деку легко зняти для зручного очищення, техобслуговування. Деталь переміщується за допомогою 4 контактних роликів на кулькопішипниках, які гарантують плавне переміщення деки.
- Оптимально розміщені елементи управління забезпечують зручне керування машиною.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2:
- Садовий трактор (18.2 к.с, із об’ємом мотора 708 см3) укомплектований різальною декою та 3 гострозаточеними ножами для професійної та систематичної стрижки високої трави.
- Коробка передач та педалі дають змогу легко вести машину по ділянці.
- Є 7-ступінчасте, централізоване регулювання висоти косіння (30-90 мм).
- Широкі колеса зі спеціальним протектором для м’якого переміщення по траві.
- Пара фар допоможуть освітити ділянку в нічну пору.
- За потреби ви можете доукомплектувати газонокосарку-трактор додатковим обладнанням: причіпом, снігоприбиральним щитом, розкидувачем добрив тощо.
- У паливний бак заливається 8 л бензину, якого вистачає на тривалу роботу в саду без частих зупинок.
Комплект постачання товару:
- Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2.
| вага | 310 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-90 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Модель двигуна | Pro 700 |
| Можливість установки навісного обладнання | опція |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність фари | є |
| Площа обробки | 95 соток |
| Потужність, к.с. | 17.7 к.с. |
| Призначення | для газону |
| Рекомендована площа косіння | 9000 м.кв. |
| Робоча швидкість руху | вперед 0-9 км/год, назад 0-4 км/год |
| Розмір задніх коліс | 8/20x10.0-8" |
| Розмір передніх коліс | 16x6.5-8" |
| Тип приводу | задній |
| Тип приводу коліс | задній |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 110 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.




