Акумуляторний трактор-газонокосарка Solo by AL-KO E-Rider R 85.1 Li (127617)
- Бренд:
- Код товару:157930-05
- Артикул:127617
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Акумуляторний райдер Al-Ko R 85.1 — це універсальний апарат для косіння високої трави шириною 81 см. Рекомендована площа обробки до 6000 м2. Бездротова модель самохідної газонокосарки функціонує від літій-іонної акумуляторної батареї 72 В, ємністю 31 Агод. Райдер виконує двостороннє косіння, під'їжджаючи впритул до дерев та інших перешкод. Висота скошування налаштовується центрально у 10 положеннях (25-130 мм). E-Райдер Solo by Al-Ko має місткий 190-літровий травозбірник з індикатором рівня заповнення (звуковим) та телескопічним важелем для легкого очищення. Оснащена машина фарами, круїз-контролем, широким кріслом для водія, безступінчастим рухом вперед (до 6.5 км/год) і назад (0-5 км/год).
Особливості райдера акумуляторного Solo by Al-Ko R 85.1:
- 72-вольтна машина проста у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, безступінчастому електроприводу.
- Самохідний райдер працює від літій-іонного акумулятора на 31 Агод. Батарея стійка до саморозряду, глибокого розряду, розрахована на велику кількість циклів заряд-розряд.
- За один прохід загартовані ножі захоплюють смугу шириною 81 см. Скошується кромка газону з обох сторін.
- Залежно від густоти та висоти газону можна відрегулювати швідкість обертання ножів.
- Компактні розміри машини та радіус косіння 50 см сприяють комфортній роботі у вузьких проходах й інших важкодоступних місцях.
- Місткий травозбірник 190 л із телескопічною ручкою забезпечує тривалий час експлуатації без потреби в частих зупинках.
- Отримати доступ до важливих вузлів легко, відкинувши сидіння оператора.
Переваги райдера акумуляторного Solo by Al-Ko R 85.1:
- Бездротовий мінітрактор на батареї з напругою 72 В функціонує протягом 150 хв. Заряджається елемент живлення протягом 720 хв.
- Маневрений і простий в управлінні апарат зі безступінчастим електроприводом тихо переміщується по ділянці зі швидкістю 0-6.5 км/год (вперед) і 0-5 км/год (назад).
- Система круїз-контроль підтримує постійну швидкість руху на схилах чи спусках без участі оператора.
- Висока потужність райдера та широка смуга проходу (81 см) дає змогу скошувати газон площею 6000 кв.м.
- Висота косіння встановлюється в 1 із 10 положень у діапазоні 2.5-13 см.
- Компактні габарити 173 кг машини, ергономічне кермо та продумані елементи управління роблять процес скошування напрочуд зручним.
- Комплектується садова машина 190 л травозбірником з індикатором рівня заповнення.
- Очистити кошик із тканини швидко, скориставшись спеціальним важелем. За потреби контейнер легко знімається і миється.
- Функція мульчування полягає у подрібненні скошеної трави для підживлення газону корисними речовинами.
- Широкі колеса (діаметром 11” і 13”) для високої стійкості конструкції та покращеної прохідності.
Комплект постачання товару:
- Садовий райдер Solo by Al-Ko R 85.1;
- Травозбірник (на 190 л).
| Ємність аккумулятору | 31 Аг |
| вага | 174 кг |
| Встановлення висоти косіння | 25-130 мм |
| Живлення | акумуляторні |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | комбінований |
| Напруга акумулятора | 72 В |
| Наявність фари | ні |
| Площа обробки | 60 соток |
| Рекомендована площа косіння | 6000 м.кв. |
| Розмір задніх коліс | 13x5.0-6" |
| Розмір передніх коліс | 11x4.0-5" |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 81 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


