Подрібнювач гілок Procraft PSL2550
- Бренд:
- Код товару:230057-55
- Артикул:902550
- 50
- Показати всі характеристики
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак для стружки | Є |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Діаметр колес | 140 мм |
| Кабель | 5 м |
| Клас захисту | II |
| Колеса | 2 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Місткість бака | 60 л |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Плавний пуск | Є |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Потужність | 2500 Вт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 111 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,7 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Система подрібнення | Ножі |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип ножів | Двосторонні |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
Ще не було питань.


