Подрібнювач гілок Procraft PSL2450
- Бренд:
- Код товару:230056-55
- Артикул:902450
- 50
- Показати всі характеристики
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Діаметр колес | 200 мм |
| Захист від перевантаження | Є |
| Кабель | 0.3 м |
| Клас захисту | II |
| Колеса | 2 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Максимальний діаметр | 40 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Потужність | 2400 Вт |
| Приймальний мішок | 1 шт |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Система подрібнення | Ножі |
| Сумка для збору | 50 л |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип ножів | Двосторонні |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
Ще не було питань.


