Подрібнювач AL-KO Premium TCS 2500 (119954)
- Бренд:
- Код товару:157940-05
- Артикул:119954
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Подрібнювач Al-Ko TCS 2500 Premium із 2500 Вт двигуном характеризується великою завантажувальною воронкою для м'якого матеріалу, окремою системою подачі для гілок (діаметром до 40 мм). Різальна система іноваційного типу — подвійні ножі встановлені під нахилом. Вони якісно подрібнюють деревний матеріал різної твердості. Важить професійний апарат 53 кг.
Особливості подрібнювача Al-Ko Duotec TCS 2500 Premium:
- Потужний електроінструмент преміальної лінійки від компанії Al-Ko професійно подрібнює тверді, сухі та живі гілки діаметром до 40 мм.
- Збільшена воронка та поліпшений доводчик забезпечують зручне завантажування садового матеріалу.
- Передбачений додатковий ніж для попереднього подрібнення садових відходів.
- Корпус машини виготовлений із листової сталі. Якісні копоненти подовжують термін експлуатації обладнання.
- Широка рама та пара коліс на кулькопідшипниках сприяють зручному переміщенню Al-Ko Duotec TCS 2500 по ділянці.
Переваги подрібнювача Al-Ko Duotec TCS 2500 Premium:
- Апарат (на 2.5 кВт) приводиться у дію від однофазної мережі 220-230 В.
- Наявні 2 воронки для завантаження гілок і окремо м’яких матеріалів, наприклад, листя.
- Подвійні ножі попередньо крупно дроблять гілки максимального діаметра 4 см, потім ефективно подрібнюють на невеликі частини.
- Унікальна система забезпечує тривалий термін служби ножів.
- Посилена металева рама зі щитами, які зроблені з трубок і приварених сталевих листів, доволі стійка. Конструкція уберігає майстра від подрібненого матеріалу, який вилітає на землю (контейнер відсутній).
- Відвідний канал збільшеного розміру, аби він не закупорювався деревними рештками.
- Колеса на шарикопідшипниках створені для легкого транспортування пристрою, широка ходова частина — для його стійкості.
Комплект постачання товару:
- Електричний подрібнювач Al-Ko TCS 2500 Premium.
| вага | 51 кг |
| Живлення | електричні |
| Завантажувальний транспортер | ні |
| Клас | професійний |
| Контейнер для збору | без бака |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Напруга | від мережі (220 В) |
| Потужність, Вт | 2500 Вт |
| Ріжучий механізм | ножова система |
| Тип товару | подрібнювачі гілок |
| Функція реверсу | без реверса |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


