Тример електричний AL-KO BC 1200 E
- Бренд:
- Код товару:158045-05
- Артикул:112924
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мережевий тример Al-Ko BC 1200 E простий в управлінні та невибагливий в сервісі. Оснащений 1.2-кіловатним двигуном, прямою, розбірною штангою. Садовий пристрій ефективно скошує траву, яка росте у важкодоступних для газонокосарки місцях — біля парканів і фасадів будинку, навколо дерев тощо. Ріжуча система складається із напівавтоматичної шпульки і 2.4 мм волосіні, ножа. Ширина скошування становить 35 см (корд) і 23 см (ніж). Додаткова D-подібна рукоятка та плечовий ремінь спроєктовані для зручного управління.
Особливості тримера Al-Ko BC 1200 E:
- Верхнє розташування двигуна (потужністю 1.63 к.с) дає можливість безпечно працювати з вологою травою.
- Пристрій має ефективну ріжучу систему (тримерну котушку з волосінню, яка захоплює 35 см ширину і 23 см ніж) для якісного скошування газону на середніх ділянках.
- Плечовий ремінь знижує навантаження на руки, додаткова D-подібна рукоятка забезпечує надійний та зручний хват.
- Наявність захисної дуги дає змогу підрівняти газон і залишити неушкодженими інші рослини поблизу.
- Пряма штанга з алюмінію сприяє комфортній роботі в місцях із ускладненим доступом. Для компактного транспортування та зберігання електрокосу можна розібрати на 2 частини.
Переваги тримера Al-Ko BC 1200 E:
- Надійний та потужний електродвигун (1.2 кВт) малошумний, не виділяє шкідливих речовин.
- Al-Ko BC 1200 E із вмонтованою системою захисту від перегрівання та перенавантаження слугуватиме вам тривалий час.
- Волосінь (завтовшки 2.4 мм) швидко подається напівавтоматичним способом — постукуванням котушкою об землю.
- Якщо на ділянці багато бур'янів, установіть ніж — ширина обробки становитиме 23 см.
- Інструмент (вагою 4.1 кг) із вигнутою штангою та діаметром вала 25 мм скошує траву в важкодоступних місцях.
- Простота використання та відсутність складного сервісу робить пристрій незамінним у побуті.
Комплект постачання товару:
- Тример Al-Ko BC 1200 E;
- Додаткова D-подібна рукоятка;
- Пряма розбірна штанга;
- Захисний кожух;
- Плечовий ремінь;
- Котушка;
- Ніж;
- Волосінь нейлонова (2.4 мм).
| вага | 5.1 кг |
| Вид | електрокоси |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Клас | професійний |
| Колесо для вертикальної обробки країв 90° | ні |
| Конструкція штанги | розбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2.4 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Поворотна триммерна головка | ні |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Ремінь | наплічний |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип запуску | електростарт |
| Тип товару | електричні |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 35 см |
| Ширина косіння ножем | 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


