Тример AL-KO GTE 350 Classic
- Бренд:
- Код товару:158041-05
- Артикул:112928
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Простий в управлінні та невибагливий у сервісі електричний триммер Al-Ko GTE 350 Classic стане в пригоді для косіння м’якої трави. Наявність захисної дуги, кожуха та опорного колеса дає змогу підрівняти газон біля квітів, кущів та інших насаджень. Ефективна ріжуча система складається з косильної головки та подвійної нейлонової волосіні. Ширина косіння кордом становить 25 см. Зручна телескопічна штанга, додаткова D-подібна ручка та плечовий ремінь роблять цей інструмент досконалим із погляду ергономіки. Важить конструкція 2.3 кг.
Особливості тримера Al-Ko GTE 350 Classic:
- Тример лінійки Easy оснащений потужним електродвигуном із верхнім розташуванням та якісною різальною системою.
- Тримерна головка з нейлоновою волосінню забезпечує якісне косіння трави на присадибних ділянках.
- Довгий мережевий шнур, плечовий ремінь додають маневреності під час роботи.
- Тример з телескопічним механізмом можна налаштувати під зріст людини.
- Плечовий ремінь рівномірно розподіляє вагу інструмента та знижує навантаження на руки.
- Ергономічне D-подібне руків’я гарантує надійний та зручний хват.
- Розбірний вал дає можливість компактно зберігати чи транспортувати Al-Ko GTE 350.
Переваги тримера Al-Ko GTE 350 Classic:
- Простота використання та відсутність складного сервісу.
- Напівавтоматична подача корда для безпечної та комфортної обробки газону.
- Потужний електродвигун (0.35 кВт) живиться від однофазної мережі.
- Ширина косіння волосінню — 25 см.
- Садовий пристрій ефективно скошує газон у важкодоступних місцях для газонокосарок — навколо дерев, біля парканів і фасадів тощо.
- Компактні габарити, легка вага та спеціальна захисна дуга допомагають зручно працювати в саду.
- Штанга регулюється по висоті, для компактного зберігання розбирається.
Комплект постачання товару:
- Тример Al-Ko GTE 350 Classic;
- Додаткове D-подібне руів'я;
- Телескопічна штанга;
- Захистний кожух;
- Плечовий ремінь;
- Тримерна головка;
- Волосінь подвійна, нейлонова.
| вага | 2.3 кг |
| Вид | тримери |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Клас | професійний |
| Колесо для вертикальної обробки країв 90° | ні |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 1.6 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Плавний запуск | з плавним пуском |
| Поворотна триммерна головка | так |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Привід | прямий |
| Ріжуча система | волосінь |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Тип товару | електричні |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


