Мотокоса бензинова AL-KO Premium BC 500 B (113785)
- Бренд:
- Код товару:158050-05
- Артикул:113785
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мотокоса Al-Ko BC 500 B зі двотактним двигуном нового покоління, що легко запускається, разроблена для універсального застосування. Потужності інструмента (1.9 кВт) достатньо для ефективної обробки будь-якої території з високою травою і чагарниками, зокрема місць із важким доступом. До апарата кріпиться головка з волосінню (завтовшки до 2.4 мм, захоплює за раз 41 см смугу) або ніж (на 3 зуби, 25 см). Регульований подвійний ремінь на плечі з тазостегновим захистом гарантує зручне косіння. Важить конструкція 7.8 кг.
Особливості мотокоси Al-Ko BC 500 B:
- Мотокосою BC 500 B може легко керувати навіть садовод-початківець завдяки ергономічній формі конструкції, оптимальному розподілу ваги та зручним елементам управління.
- Садове обладнання преміальної лінійки не залежить від електромережі чи акумулятора. Це суттєва перевага за умови обробки газонів середньої площі як біля будинку, так і на віддалених ділянках.
- Оператор може швидко налаштувати довжину волосіні безпосередньо під час косіння, постукуючи по землі тримерною головкою.
- Захист паливного бака уберігає його від пошкоджень, запобігає витоку бензину.
- Велосипедна рукоятка в поєднанні з плечовим поясом, що розподіляє вагу мотокоси по спині, робить керування нею більш зручним.
Переваги мотокоси Al-Ko BC 500 B:
- Бензинова коса у прямому виконанні та з діаметром валу 26 мм стане в пригоді для косіння трави у місцях зі складним доступом, наприклад, біля дерев і кущів, загорож й поруч з іншими перешкодами.
- Мотокоса оснащена двотактним мотором (2.6 к.с), який розвиває до 9000 об/хв.
- Одноциліндровий двигун (50.8 см3) із колінчастим валом і 2 підшипниками сприяє точній кутовій передачі, тривалій експлуатації.
- Ефективне керування завдяки регульованій, зручній велосипедній ручці.
- Система Fast&Easy полягає в швидкому намотуванні волосіні без відкривання котушки.
- Металевий паливний бак вміщує 0.75 л пального. Це дає змогу працювати тривалий час без потреби часто зупинятись на дозаправку.
Комплект постачання товару:
- Мотокоса Al-Ko BC 500 B.
| вага | 7.7 кг |
| Вид | мотокоси |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Конструкція штанги | розбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2.4 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Об'єм двигуна | 50.8 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.75 л |
| Потужність, Вт | 1900 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.6 к.с. |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Ремінь | наплічний |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензинові |
| Форма рукояті | велосипедна |
| Ширина косіння волосінню | 41 см |
| Ширина косіння ножем | 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


