Мотокоса бензинова AL-KO Easy BC 223 L-S (113691)
- Бренд:
- Код товару:157933-05
- Артикул:113691
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мотокоса Al-Ko BC 223 L-S — бензиновий пристрій зі 2-тактним двигуном, об'єм якого 22.5 куб.см, потужність 0.7 кВт. Запускається апарат тросовим стартером. Інструмент оснащений вигнутою штангою та роз'ємною кільцевою рукояткою, що регулюється по висоті, для зручного скошування трави. Ширина косіння волосінню з напівавтоматичною подачею дорівнює 41 см. Інструмент є одним із найлегших мотокіс із модельного ряду Al-Ko. Важить апарат 5 кг.
Особливості мотокоси Al-Ko BC 223 L-S:
- Вал розбірного типу для простоти транспортування та зберігання мотокоси до наступного використання.
- Алюмінієва штанга зігнутої форми дає змогу ефективно скошувати траву поруч із перешкодами — огорожею, фундаментом тощо.
- Інструмент зроблений для якісної обробки трави (без бур’янів і чагарників) за допомогою 2 мм волосіні, яка за раз захоплює 41 см ширину.
- 2-тактний двигун із легким запуском розвиває високу потужність для максимально якісної роботи.
- D-подібне руків’я сприяє комфортному маневруванню інструментом.
- Подача волосіні напівавтоматичним способом — регулювання довжини корду легким постукуванням котушки по землі.
Переваги мотокоси Al-Ko BC 223 L-S:
- Садовий інструмент потужністю 0.7 кВт має просте управління й обслуговування.
- Мотор розвиває 9500 об/хв, економно споживаючи пальне. Всього у паливний бак вміщується 0.55 л бензину.
- Колінчастий вал із парою кулькопідшипників гарантує тривалий термін експлуатації Al-Ko BC 223 L-S.
- Штанга легка та надійна, виконана з алюмінію. Її вигнута форма сприяє ефективному косінню трави на рівних і пологих ділянках, відкритих чи з обмеженим доступом.
- За допомогою різальної системи — шпульки та волосіні з напівавтоматичною подачею — пристрій скошує 41 см смугу трави.
- Зручна рукоятка кільцевої форми гарантує безпеку оператору, дає змогу надійно утримувати мотокосу.
Комплект постачання товару:
- Мотокоса Al-Ko BC 223 L-S;
- Головка з волосінню;
- Захисний кожух.
| вага | 5 кг |
| Вид | мотокоси |
| Габарити | 1600х255х290 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Конструкція штанги | розбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Об'єм двигуна | 22.5 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Оберти двигуна | 8000 об/хв |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Потужність, к.с. | 1 к.с. |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Рекомендуемый тип масла | олива для 2-тактних двигунів |
| Ремінь | наплічний |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензинові |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 41 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


