Мотокоса AL-KO FRS 4125
- Бренд:
- Код товару:158047-05
- Артикул:112387
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мотокоса Al-Ko FRS 4125 — бензиновий апарат із велосипедною ручкою для косіння трави на ділянках площею до 20 соток. Використовує для цього волосінь (товщиною до 2.4 мм) чи 3-лопатевий ніж. Напівавтоматична подача волосіні та ранцевий ремінь полегшують керування інструментом. 2-тактний двигун (з об'ємом 32 куб.см і потужністю 1.22 к.с) швидко запускається. Ширина скошування кордом дорівнює 41 см, ножем — 25 см. Важить бензинова коса 7 кг.
Особливості мотокоси Al-Ko FRS 4125:
- Потужний бензиновий двигун (0.9 кВт) із верхнім розташуванням клапанів економно використовує пальне, за своєчасного та систематичного обслуговування розрахований на тривалу експлуатацію.
- Велосипедна рукоятка сприяє комфортному маневруванню інструментом. За потреби вона регулюється для ще більш зручного керування мотокосою.
- Якщо ви скошуєте м’яку траву, вам підійде волосінь діаметром до 2.4 мм, бур’яни та чагарники — ніж. Відповідно до обраної різальної оснастки ширина косіння становить 41 чи 25 см.
- Напівавтоматична подача волосіні полягає в легкому постукуванні косильною головкою по землі.
- Інструмент простий в управлінні й обслуговуванні.
Переваги мотокоси Al-Ko FRS 4125:
- Потужний бензомотор, що розвиває до 7000 об/хв, запускається ручним стартером, охолоджується повітрям.
- Мотор із об’ємом циліндра 32.6 см3 автоматично вимикається за умови перегріву.
- Металева обшивка уберігає бензиновий бак й мотор від пошкоджень.
- Штанга прямого типу нерозбірна, виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву.
- Для заміни однієї оснастки на другу (волосінь на ніж і навпаки) потрібно мінімум часу та зусиль.
- Напівавтоматична подача корду для зручної роботи без потреби в частих зупинках.
- Зручна додаткова рукоятка велосипедної форми регулюється. На ній зручно розмістились елементи управління.
Комплект поставки товару:
- Мотокоса Al-Ko FRS 4125;
- Ніж;
- Шпулька з волосінню (товщина 2.4 мм);
- Захисний кожух.
| вага | 7 кг |
| Вид | мотокоси |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2 мм |
| Об'єм двигуна | 32 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Оберти двигуна | 6500 об/хв |
| Потужність, к.с. | 1.2 к.с. |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Рекомендуемый тип масла | олива для 2-тактних двигунів |
| Ремінь | наплічний |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензинові |
| Форма рукояті | велосипедна |
| Ширина косіння волосінню | 41 см |
| Ширина косіння ножем | 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


