Мотокоса AL-KO BC 223 B (113692)
- Бренд:
- Код товару:158046-05
- Артикул:113692
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Мотокоса Al-Ko BC 223 B продуктової лінійки Easy із прямою, нерозбірною штангою, велосипедним руків’ям. Конструкція має традиційно верхнє розташування двигуна (0.7 кВт) з об'ємом 22.5 куб.см. Потужності мотора достатньо для косіння ділянки площею до 20 соток. Ширина скошування волосінню становить 41 см, 3-пелюстковим ножем — 25 см. Напівавтоматична подача волосіні, одноплечовий ремінь полегшують керування інструментом. Бензинова коса важить всього 5.5 кг.
Особливості мотокоси Al-Ko BC 223 B:
- Пряма та нерозбірна конструкція дає змогу ефективно обробляти відкриті ділянки біля будинку, в саду тощо.
- Бензиновий двигун із верхнім розташуванням клапанів розвиває високий ККД для першокласної обробки трави.
- Ви можете обрати 1 із 2 видів різальної системи — волосінь, максимально допустимої товщини 2.4 мм, ніж. Відповідно до цього мотокоса захоплює смугу шириною 41 або 25 см.
- Рекомендовано використовувати корд для зрізу м’якої трави, а там, де багато бур'янів і чагарників, — ніж.
- Напівавтоматична подача волосіні відбувається завдяки легких постукувань шпулькою по землі.
- Оптимальна вага, наявність ергономічної рукоятки зі зрозумілим керуванням сприяє зручному використанню Al-Ko BC 223 B.
Переваги мотокоси Al-Ko BC 223 B:
- Апарат незалежний від електромережі й акумуляторів, які потрібно часто замінювати.
- Потужний бензомотор (0.95 к.с) легко запускається ручним стартером.
- Колінвал із 2 підшипниками сприяє надійності конструкції та тривалій експлуатації мотокоси.
- Двоваріантна різальна система (ніж чи волосінь із напівавтоматичною подачею) для максимально якісної обробки ділянок.
- Сприяє комфортній роботі велосипедне руків’я, можливість розподілити вагу мотокоси по спині, скориставшись плечовим ременем.
- Простота управління й обслуговування завдяки зручно розміщеним елементам керування, легкого доступу до важливих вузлів.
Комплект постачання товару:
- Мотокоса Al-Ko BC 223 B;
- 3-пелюстковий ніж;
- Шпулька з волосінню (товщиною 2.4 мм);
- Захисний кожух.
| вага | 5.9 кг |
| Вид | мотокоси |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2.4 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Об'єм двигуна | 22.5 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Оберти двигуна | 8000 об/хв |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Потужність, к.с. | 0.95 к.с. |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Рекомендуемый тип масла | олива для 2-тактних двигунів |
| Ремінь | наплічний |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензинові |
| Форма рукояті | велосипедна |
| Ширина косіння волосінню | 41 см |
| Ширина косіння ножем | 25 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.





