Коса електро Procraft PROFESSION GT2200
- Бренд:
- Код товару:151397-55
- Артикул:502200
- 50
- Показати всі характеристики
Електричний тример PROCRAFT GT 2200 створений для можливості підрізання газонів та видалення трав'яного покриву в важкодоступних місцях саду. Джерелом живлення є мережа з напругою 220 В (50 Гц).
Він являє собою металеву розбірну штангу. Рукоять, яка є додатковим елементом тримера дає можливість управління обома руками. Потужність двигуна становить 1200 Вт (10000 обертів / хв) .Основним матеріалом, з якого виготовлений корпус інструменту, є ударостойкий пластик. Захисний кожух необхідний уберегти оператора від травм. Представлена модель працює з ножем і волосінню.
Ця коса з легкістю впорається з такими завданнями, як покіс трави та бур'яну на невеликих площах. Завдяки волосіні і металевого ножа, які є комплектуючими даного товару, модель GT2200 дозволяє скошувати небажану рослинність.
Електрична коса ProCraft GT2200 - чудовий вибір для власника будинку та саду.
Переваги електричного тримера ProCraft GT 2200:
- Верхнє розташування двигуна;
- Велика площа покриття;
- Компактні розміри;
- Легка вага;
- Висока ефективність;
- Підрізання в важкодоступних місцях.
Інструкція з експлуатації
Є
Диск
3Т + котушка
Додаткова рукоять
Велосипедна
Ремінь
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 6,7 Кг |
| Диск | 3Т + котушка |
| Додаткова рукоять | Велосипедна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Ріжуча здатність | 380 мм |
| Ремінь | 1 шт |
| Розташування двигуна | Верхнє |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
Ще не було питань.


