Коса електро Procraft GT2000
- Бренд:
- Код товару:151398-55
- Артикул:502000
- 50
- Показати всі характеристики
Електрокоса Procraft GT-2000 - потужний і зручний в експлуатації трммер, виготовлений чеськюї компанією. Модель підійде як для професійного використання (догляд та благоустрій територій), так і для власників заміських ділянок.
Технічні характеристики і особливості
Електрокоса Procraft GT-2000 чудово впорається з покосом трави, видаленням бур'янів, в тому числі, у важкодоступних місцях. Тример може працювати як з волосінню, так і з металевим ножем, що входять в комплект поставки.
Продумана конструкція і впровадження новітніх інженерних розробок забезпечують зниження рівню вібрації під час роботи. Моделі устатковані функціями захисту від перегріву і напівавтоматичною подачею волосіні.
Переваги моделі
До переваг тримера можна віднести:
- низький рівень шуму;
- тривалий час безперервної роботи;
- висока продуктивність;
- доступна ціна;
- надійна збірка і використання якісних матеріалів (виробник дає гарантію на агрегат 1 рік).
Детально дізнатися про технічні характеристики та переваги моделі можна, зв'язавшись з нашими представниками. Наші консультанти дадуть відповіді на питання і узгодять спосіб і час доставки.
Інструкція з експлуатації
Є
Диск
3Т + котушка
Додаткова рукоять
U-подібна
Ремінь
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | Вся комплектація - 6,7 Кг |
| Диск | 3Т + котушка |
| Додаткова рукоять | U-подібна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Ріжуча здатність | 380 мм |
| Ремінь | 1 шт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
Ще не було питань.


