Коса бензинова AL-KO BC 400 B-S (114029)
- Бренд:
- Код товару:158049-05
- Артикул:114029
- 50
- Показати всі характеристики
Мотокоса Al-Ko BC 400 B-S — ефективний інструмент для обробки великих ділянок трави (бур'янів, чагарників тощо). Оснащена потужним (1.25 кВт) двигуном і призначена для професійного використання. Ширина косіння волосінню 41 см, ножем — 25 см.
Особливості мотокоси Al-Ko BC 400 B-S:
- Мотокоса Al-Ko BC 400 B-S оснащена 2-тактним бензиновим двигуном із циліндром об'ємом 39.8 см3, який забезпечує високу продуктивність і ефективність роботи (7000 об/хв).
- Бензокосу можна використовувати для скошування трави на великих ділянках, кущів і однорічних деревець. Вона дає змогу досягти професійних результатів у догляді за прибудинковими територіями.
- Для роботи підходить волосінь (товщиною 2.4 мм, довжиною 0.5 м), ніж (діаметром 250 мм). Напівавтоматична подача волосіні полегшує заміну та подачу нової волосіні за потреби. Розмір котушки M10x1.25 із лівою різьбою.
- Паливний бак на 1 л бензину. Використовується паливна суміш бензин-масло в співвідношенні 1:50.
- Зручне велосипедне руків'я для хорошої керованості та комфорту під час косіння трави.
- Наплічний ремінь зменшує навантаження на руки і дає можливість працювати з бензиновою косою довше без втоми.
Переваги мотокоси Al-Ko BC 400 B-S:
- Бензодвигун (1.7 к.с) запускається ручним стартером.
- Праймер ефективно підкачує паливо для легкого запуску інструмента у прохолодний час або після тривалої перерви.
- Система антивібрації знижує стомлюваність оператора і забезпечує комфортну експлуатацію Al-Ko BC 400 B-S.
- Вал діаметром 26 мм розбирається для компактного перевезення і зберігання мотокоси.
- Є спеціальний захисний кожух для запобігання випадкових пошкоджень.
Комплект постачання мотокоси Al-Ko BC 400 B-S:
- Мотокоса Al-Ko BC 400 B-S.
- Ремінь.
| вага | 7.6 кг |
| Вид | мотокоси |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Конструкція штанги | розбірна |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна товщина волосіні | 2.4 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Об'єм двигуна | 39.8 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Потужність, Вт | 1250 Вт |
| Потужність, к.с. | 1.7 к.с. |
| Привід | металевий вал |
| Ріжуча система | волосінь |
| Ремінь | наплічний |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип товару | бензинові |
| Форма рукояті | велосипедна |
| Ширина косіння волосінню | 41 см |
| Ширина косіння ножем | 25 см |
Ще не було питань.


