Мотокультиватор AL-KO MH 350-9 LM (113727)
- Бренд:
- Код товару:157942-05
- Артикул:113727
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мотокультиватор Al-Ko MH 350-9 LM — ваш помічник для якісного розпушування невеликої ділянки у саду, городі. Використовуючи 2.7 кВт апарат, ви можете провести підготовку до посівних робіт, збагатити землю необхідними поживними речовинами, внести добрива тощо. З робочою шириною (35 см) під силу обробка навіть віддалених куточків земельного наділу. Самохідний мотокультиватор легкий та маневрений. Оператору не потрібно докладати надзусиль для його переміщення, достатньо напрявляти машину в потрібну сторону. Важить 1-швидкісний апарат 26 кг.
Особливості мотокультиватора Al-Ko MH 350-9 LM:
- Одношвидкісний мотокультиватор (вагою 26 кг) із ергономічними елементами управління ефективно застосувується на рівній та горбистій місцевості.
- Високоякісний корпус із широкими крильчатками виготовлений з міцної листової сталі. Це захищає апарат від каменів і грудок землі, які вилітають з-під фрез.
- За необхідності можливе 3-ступінчасте налаштування робочої глибини мотокультиватора.
- Вбудоване колесо для транспортування забезпечує зручну зміну напрямку руху.
- Складана ручка плавно регулюється по висоті.
Переваги мотокультиватора Al-Ko MH 350-9 LM:
- Бензинова машина (3.7 к.с) із одноциліндровим мотором власного виробництва (Al-Ko Pro 140 Quick Start, 139 см3) запускається ручним стартером.
- Черв'ячний привід у масляній ванні та клиновий ремінь гарантують стабільність і довготривалість експлуатації Al-Ko MH 350-9 LM.
- Компактний (640x380x450 мм) мотокультиватор із 1 швидкістю вперед ідеально підходить для невеликих площ.
- Спеціальний важіль уберігає майстра від непередбачуваного запуску.
- Кожна із 4 фрез (діаметром 25 см) має по 4 ножі, які заглиблюються у ґрунт на глибину більше 20 см. Робоча ширина сягає 35 см.
- Гальмівна шпора регулюється по висоті для налаштування оптимальної глибини обробки.
Комплект постачання товару:
- Культиватор Al-Ko MH 350-9 LM;
- Ремкомплект для заміни мастила.
| вага | 26 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | легкий |
| Країна походження | Німеччина |
| Кромкоріз (захисні диски для рослин) | ні |
| Максимальна ширина культивації | 35 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Можливість установки навісного обладнання | ні |
| Об'єм двигуна | 139 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.7 к.с. |
| Редуктор (привід) | черв'ячний |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.



