Культиватор Solo by AL-KO 7505 VR (127321)
- Бренд:
- Код товару:158079-05
- Артикул:127321
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Мотокультиватор Solo by Al-Ko MH 7505 VR оснащений 4-тактним двигуном Honda серії GP об'ємом 163 см3 із горизонтальним валом і верхнім розташуванням клапанів (OHV). Самохідна машина рухається вперед і назад, охоплюючи 6 фрезами 75 см смугу. Робоча глибина сягає 15 см. Культиватору під силу ділянки з пухким чи твердим ґрунтом. Важить конструкція з регульованим руків’ям і напрямним колесом 51 кг.
Особливості мотокультиватора Solo by Al-Ko MH 7505 VR:
- Бензиновий двигун Honda підтримує постійну потужність (3.6 кВт) і кількість обертів (3200 об/хв) для якісного розпушування землі, внесення в неї поживних речовин. Швидкість обертання фрез становить 125 об/хв.
- Апарат оснащений ланцюговим редуктором і ремінним зчепленням, ефективно запускається ручним стартером.
- Легкодоступна ручка газу й інші елементи управління гарантують зручне ведення машини.
- Наявне ергономічне кермо, яке регулюється по вертикалі та горизонталі.
- Вбудоване транспортувальне колесо для зручного переміщення 51-кілограмового культиватора.
- Опційно на мотоблок можливо встановити додаткове обладнання, наприклад, підгортальник.
- У масляний картер вміщується 0.5 л мастила, у паливний бак — 3.1 л бензину.
Переваги мотокультиватора Solo by Al-Ko MH 7505 VR:
- Потужний двигун (4.7 к.с) із робочим об’ємом 208 см3 забезпечує стабільну роботу за складних умов експлуатації.
- Самохідний апарат зі 2 швидкостями (вперед і назад) долає як рівну територію, та і звивисті ділянки та схили.
- Машина стійка до механічних пошкожень і довговічна, адже зібрана з якісних компонентів, її корпус зроблений із листової сталі.
- Захисні крильчатки уберігають майстра від камінців, скла, грудок землі, які можуть вилітати з-під ножів фрез у всі боки.
- Ширина обробки мотокультиватором становить 50 и 75 см, глибина розпушування — 15 см.
- Транспортувальне колесо легко встановити у робоче положення.
Комплект постачання товару:
- Бензиновий культиватор Solo by Al-Ko MH 7505 VR.
| вага | 51 кг |
| Виробник двигуна | Honda |
| Глибина культивації | 24 см |
| Діаметр фрез | 240 мм |
| Живлення | бензинові |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Зчеплення | ремінне |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | середній |
| Країна походження | Німеччина |
| Кромкоріз (захисні диски для рослин) | є |
| Максимальна ширина культивації | 50 см |
| Марка палива | АІ-95 |
| Модель двигуна | Honda GP 160 |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Об'єм двигуна | 163 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Объем масляного картера | 0.6 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 3600 Вт |
| Потужність, к.с. | 4.9 к.с. |
| Регулювання рульової колонки | ні |
| Регулювання ручки керування по вертикалі | є |
| Регулювання ручки керування по горизонталі | ні |
| Регулювання ширини культивації | два регулювання |
| Редуктор (привід) | ланцюговий |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


