Культиватор бензиновий AL-KO MH 770 (113971)
- Бренд:
- Код товару:158076-05
- Артикул:113971
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Культиватор бензиновий Al-Ko MH 770 — ваш надійний помічник для ефективної та швидкої обробки ділянок. 4-тактний двигун (4.5 к.с) із об’ємом циліндра 196 см3 запускається ручним стартером. Апарат зі 2 передніми передачами і 1 задньою легко переміщується по ділянці, розпушуючи 6 фрезами смугу шириною 77 см на глибину до 33 см. Є 3-позиційний обмежувач глибини, напрямне колесо та захисні диски. Важить садова машина 67 кг.
Особливості бензинового культиватора Al-Ko MH 770:
- Потужний мотор на 3.45 кВт із робочим об'ємом 196 см3 економно використовує пальне, розвиває високий ККД для обробки площі близько 670 м2.
- Двигун приводить у дію 6 фрез, які захоплюють 77 см ширину. Глибина культивації ґрунту становить до 33 см.
- 2 тяглові передачі сприяють зручному веденню машини. Оператору потрібно лише спрямовувати апарат у потрібний бік. Задня передача полегшує маневрування Al-Ko MH 770, даючи змогу працювати з мінімальними зусиллями.
- Самохідна машина з сучасним дизайном проста у використанні та обслуговуванні — культиватор оснащений зручно розташованими органами управління, за необхідності легко отримати доступ до важливих вузлів.
- Переднє напрямне колесо можливо перевести у транспортне положення з робочого та навпаки без використання інструментів.
Переваги бензинового культиватора Al-Ko MH 770:
- Виготовлений культиватор із високоякісних матеріалів для тривалої есплуатації.
- Використання 3.45-кіловатного апарата в рази прискорить садово-городні роботи, знизить фізичне навантаження на користувача.
- Бензиновий апарат зі коробкою передач (2 вперед і 1 назад) ефективний для ділянок малої та середньої площі.
- Руків’я можна регулювати відповідно до зросту й уподобань оператора. Наявні прогумовані вставки на ручках.
- Виставляється оптимальна глибина розпушування за допомогою 3 ступенів (до 33 см).
- За потреби ви можете зменшити кількість секційних фрез для обробки вужчої смуги (максимальна 77 см).
- Металевий кожух над фрезами уберігає двигун від механічних пошкоджень камінцями, травою тощо.
- Захисні диски, що йдуть у комплекті, гарантують безпечне проходження культиватора поруч із рослинами.
- Опційно є можливість доукомплектувати машину плугами, ґрунтозачепами й іншими аксесуарами.
Комплект постачання товару:
- Культиватор Al-Ko MH 770;
- Захисні диски.
| вага | 63 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Глибина культивації | 33 см |
| Живлення | бензинові |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | середній |
| Країна походження | Німеччина |
| Кромкоріз (захисні диски для рослин) | є |
| Максимальна ширина культивації | 77 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Об'єм двигуна | 196 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 3680 Вт |
| Потужність, к.с. | 5 к.с. |
| Редуктор (привід) | ланцюговий |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пристрою | культиватори |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


