Культиватор бензиновий AL-KO MH 540 (113970)
- Бренд:
- Код товару:158075-05
- Артикул:113970
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Культиватор бензиновий Al-Ko MH 540 — ваш надійний та маневрений помічник для ефективного розпушування ґрунту, внесення добрив. За допомогою садового культиватора ви можете підготувати ділянку до посіву площею 300 м2. Має 4-тактний, одноциліндровий мотор потужністю 3.45 кВт із ручним запуском. Двигун приводить у дію фрези, які охоплюють смугу шириною 54 см. 51-кілограмовий пристрій зі 2-шдвидкісним редутором переміщується вперед і назад (по 1 швидкості).
Особливості бензинового культиватора Al-Ko MH 540:
- Потужний мотор 3.5 кВт (4.5 к.с) із червячим редуктором і ремінним зчепленням приводить у дію 4 фрези шаблеподібної форми, які охоплюють ширину 54 см. Гострі ножі дають можливість швидко й ефективно обробляти ґрунт по всій окресленій ділянці (площею до 3 соток).
- Двигун із верхнім розташуванням клапанів OHV ефективно охолоджується повітряним способом, економно споживає пальне (у баки заливається 1 л бензину, 0.6 л мастила).
- Ефективне користування — варто обрати швидкість (вперед чи назад) і направляти машину у потрібному напрямку.
- Зручність регулювання глибини розпушування завдяки 3-позиційній гальмівній колодці.
- Висоту керма легко налаштувати під потреби користувача. Вага конструкції (51 кг) не становить проблем під час культивування.
Переваги бензинового культиватора Al-Ko MH 540:
- Для виготовлення Al-Ko MH 540 використовуються лише високоякісні матеріали та деталі для тривалої експлуатації.
- 4-тактний мотор із робочим об'ємом 196 см3 запускається вручну. Двигун гарантує ефективне внесення поживних речовин, добрив.
- Максимальна глибина розпушування становить до 33 см.
- Ручки апарата можна відрегулювати залежно від зросту й уподобань оператора. Прогумовані вставки унеможливлюють вислизання з рук.
- Легкість керування завдяки продуманому розташуванню елементів управління.
- Зменшене навантаження на руки та спину, порівнюючи з використанням лопати, граблів і мотики.
Комплект постачання товару:
- Мотокультиватор Al-Ko MH 540.
| вага | 51 кг |
| Глибина культивації | 33 см |
| Живлення | бензинові |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | середній |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна ширина культивації | 54 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Об'єм двигуна | 196 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 3450 Вт |
| Потужність, к.с. | 4.69 к.с. |
| Редуктор (привід) | черв'ячний |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пристрою | культиватори |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.




