Культиватор бензиновий AL-KO MH 360 (113969)
- Бренд:
- Код товару:158074-05
- Артикул:113969
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Культиватор бензиновий Al-Ko MH 360 із 4-тактним двигуном відмінно підійде для обробки ґрунту на ділянках, площа яких до 1.5 соток. Апарат має потужний 2.2 кВт двигун, який розвиває до 2850 об/хв. Машина оснащена регулятором глибини розпушування (до 20 см), 4 фрезами, що захоплюють 36 см робочу ширину, транспортувальним колесом. Важить одношвидкісна машина з ремінним зчепленням 34 кг.
Особливості бензинового культиватора Al-Ko MH 360:
- Продуктивний 4-тактний двигун (2.99 к.с) із об'ємом циліндра 139 см3 легко запускається ручним стартером.
- Апарат захоплює оптимальну ширину (36 см) задля швидкої обробки ґрунту.
- Ефективне розпушування землі за допомогою 4 фрез шаблеподібної форми. На кожній фрезі по 4 ножі.
- Мотор розташований зверху, аби на нього не потрапляли грудки землі та каміння. Сприяють захисту спеціальні кожухи.
- Під час роботи операторові варто лише спрямовувати 34 кг апарат у потрібний бік.
Переваги бензинового культиватора Al-Ko MH 360:
- Бензиновий культиватор маневрений, розвиває високу потужність (3 к.с) для розпушування ділянки площею до 150 м2.
- Одноциліндровий двигун Al-Ko Pro 140 Quick Start із робочим об’ємом 139 см3 витримує систематичні навантаження, розрахований на тривалу експлуатацію.
- Металеві кожухи уберігають оператора від отримання травм.
- Ширина обробки 4 фрезами (кожна по 25 см у діаметрі) — 36 см.
- Ручки можна відрегулювати залежно від зросту оператора. Прогумовані вставки на них покращують зчелення рук із садовою машиною.
- Продумане розміщення органів управління дає змогу впоратися з Al-Ko MH 360 навіть садівнику-початківцю.
- Повна заправка потребує 0.6 л мастила (рекомендована марка мастила 10W-30, 10W-40), 1 л бензину (А-92).
Комплект постачання товару:
- Мотокультиватор Al-Ko MH 360.
| вага | 35 кг |
| Глибина культивації | 20 см |
| Живлення | бензинові |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | легкий |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна ширина культивації | 36 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Можливість установки навісного обладнання | ні |
| Об'єм двигуна | 139 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.99 к.с. |
| Редуктор (привід) | черв'ячний |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пристрою | культиватори |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


