Культиватор бензиновий AL-KO MH 1150 (113972)
- Бренд:
- Код товару:158078-05
- Артикул:113972
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Культиватор бензиновий Al-Ko MH 1150 — ваш надійний помічник для ефективної та швидкої обробки ділянок. 4-тактний двигун потужністю 3.6 кВт (4.7 к.с) і з об’ємом циліндра 212 см3 запускається ручним стартером. Апарат зі 2 передніми передачами і 1 задньою легко переміщується по ділянці, розпушуючи 8 фрезами (по 32 см) смугу шириною 115 см. Глибина обробки сягає 36 см. Є запобіжний важіль, 2 великих колеса та захисні диски. Важить садова машина 98 кг.
Особливості бензинового культиватора Al-Ko MH 1150:
- Потужний мотор на 3.6 кВт із робочим об'ємом 212 см3 економно використовує пальне, розвиває високий ККД для обробки площі близько 670 м2.
- Двигун приводить у дію 8 фрез, які захоплюють 115 см ширину. Глибина культивації ґрунту становить до 36 см.
- 2 тяглові передачі сприяють зручному веденню машини. Оператору потрібно лише спрямовувати апарат у потрібний бік. Задня передача полегшує маневрування Al-Ko MH 1150, даючи змогу працювати з мінімальними зусиллями.
- Самохідна машина з сучасним дизайном проста у використанні й обслуговуванні — культиватор оснащений зручно розташованими органами управління, за необхідності легко отримати доступ до важливих вузлів.
Переваги бензинового культиватора Al-Ko MH 1150:
- Виготовлений культиватор із високоякісних матеріалів для тривалої есплуатації.
- Використання 3.6-кіловатного апарата в рази прискорить садово-городні роботи, знизить фізичне навантаження на користувача.
- Бензиновий апарат зі коробкою передач (2 вперед і 1 назад) ефективний для ділянок малої та середньої площі.
- Руків’я можна регулювати відповідно до зросту й уподобань оператора. Наявні прогумовані вставки на ручках.
- Оптимальна глибина розпушування (до 36 см) та ширина (115 см).
- Металевий кожух над причіпним обладнанням уберігає двигун від механічних пошкоджень камінцями, травою тощо.
- Захисні диски, що йдуть у комплекті, гарантують безпечне проходження культиватора поруч із рослинами.
- Є пара гумових коліс для легкого переміщення ділянкою.
- Опційно можливо доукомплектувати машину плугами, ґрунтозачепами й іншими аксесуарами.
Комплект постачання товару:
- Культиватор Al-Ko MH 1150;
- Захисні диски;
- Гумові колеса.
| вага | 98 кг |
| Глибина культивації | 36 см |
| Живлення | бензинові |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Клас культиватора | важкий |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна ширина культивації | 115 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Об'єм двигуна | 212 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, Вт | 3600 Вт |
| Потужність, к.с. | 4.89 к.с. |
| Регулювання ручки керування по вертикалі | є |
| Регулювання ручки керування по горизонталі | є |
| Редуктор (привід) | ланцюговий |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пристрою | культиватори |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


