Бензокультиватор Procraft BK52
- Бренд:
- Код товару:192536-55
- Артикул:900052
- 0
- Показати всі характеристики
Бензокультиватор Procraft BK52 — це зовсім новий пристрій, головною функцією якого є культивація ґрунту на невеликих садових ділянках. Тепер робота на квіткових клумбах, у теплицях, на прибудинкових територіях чи овочевих грядках стане ще зручнішою!
Переваги Procraft BK52
Завдяки тому, що пристрій має двотактний високопотужний двигун, розбірну фрезу та комфортну панель управління, виконувати розпушування землі стане простіше простого. Як паливо в апараті застосовується суміш олії та бензину, а його запуск виконується за допомогою спеціального ручного стартера. Нижче ми перерахували всі особливості культиватора:
- комфортне регулювання висоти ручок;
- невелика вага та дуже компактні габарити;
- потужний двигун нового покоління;
- підвищений робочий ресурс вузлів;
- ефективне та швидке повітряне охолодження;
- розташування фільтра в зоні керма.
Інструкція з експлуатації
Є
Колеса
2 шт
Ніж
4 шт
Фільтр
1 шт
Ключ
2 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 1,2 л |
| Глибина обробки | 160 мм |
| Ключ | 2 шт |
| Колеса | 2 шт |
| Ніж | 4 шт |
| Передавальне число | 29:1 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Робочий об'єм | 51,7 см3 |
| Система запалювання | Електронна |
| Система запуску | Ручний, пружинний стартер |
| Тип двигуна | двотактний |
| Тип трансмісії | Відцентрове фрикційне зчеплення |
| Фільтр | 1 шт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 - 3200 об/хв |
| Ширина обробки | 300 мм |
Ще не було питань.




