Велюрова надувна подушка 42 x 26 см Bestway 67121 сіра
- Бренд:
- Код товару:229847-140
- Артикул:DM-67121-01
- 3
- Показати всі характеристики
Надувна подушка Bestway Flocked Air Pillow забезпечує зручність та комфорт. Є гарним доповненням до надувних виробів bestway матраців, ліжок.
Подушка флокована, приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії.
Клапан для надування подушки зручно розташований, не заважає сну та захищений від випадкового відкривання.
Характеристики
Розмір 42х26х10см
Матеріал: Вініл
Флокування: Так
Кольори на вибір: синій, бежевий
У комплекті: латка для ремонту
Вага: 0,17 кг
Подушка флокована, приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії.
Клапан для надування подушки зручно розташований, не заважає сну та захищений від випадкового відкривання.
Характеристики
Розмір 42х26х10см
Матеріал: Вініл
Флокування: Так
Кольори на вибір: синій, бежевий
У комплекті: латка для ремонту
Вага: 0,17 кг
Характеристики
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 10 см |
| Інформація | Довжина 42 x Ширина 26см |
| Вага | 0,2 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | водонепроникний вініл |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Flocked Air Pillow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | надувна флокована подушка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | синій |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | надувна подушка |
Ще не було питань.


