Газонокосарка електрична AL-KO Classic 4.27 E (113528)
- Бренд:
- Код товару:157985-05
- Артикул:113528
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Classic 4.27 E Plus — це бюджетна та потужна машина з електродвигуном. Стане в пригоді для скошування газонів максимальною площею 600 м2. Є централізована система регулювання висоти різу в діапазоні 20-70 мм. Всього 6 положень. Важить несамохідний апарат 16.5 кг.
Особливості газонокосарки Al-Ko Classic 4.27 E Plus:
- Електродвигун потужністю 1.6 кВт забезпечує тривалу роботу, низький рівень шуму. Мотор екологічний, не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище.
- Центральне регулювання висоти зрізу — є 6 ступенів в діапазоні 20-70 мм.
- За один прохід ніж захоплює смугу шириною 42 см.
- Широкопрофільні колеса (діаметром 160 і 220 мм) сприяють ефективному переміщенню газонокосарки по ділянці.
- Регульоване по висоті ергономічне руків’я можна скласти для компактного зберігання машини.
- Аеродинамічна форма корпуса косарки й отвір високого викиду забезпечують оптимальні результати косіння та збирання трави.
Переваги газонокосарки Al-Ko Classic 4.27 E Plus:
- 1.6-кіловатний мотор екологічний та потужний. Це дає змогу використовувати газонокосарку для скошування жорсткої трави.
- Якщо відпустити запобіжний вимикач (із функцією розвантаження від натягу), — двигун автоматично вимкнеться.
- Колеса різного діаметру гарантують відмінну маневреність.
- Центральне регулювання висоти зрізу прискорює процес підготовки до скошування.
- Завдяки місткому травозбірнику з індикатором заповненості газонокосарка працює тривалий час без зупинок.
- Великий отвір у кошику дає змогу легко його очищувати. Контейнер має продуману ручку для зручного перенесення косарки.
- Корпус зроблений із удароміцного та легкого пластику.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Classic 4.27 E Plus;
- Травозбірник (на 48 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 19 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | інші |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 160 мм |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Обсяг травозбірника | 48 л |
| Площа обробки | 6 соток |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.18 к.с. |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | електростарт |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Ширина обробки | 42 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


