Газонокосарка електрична AL-KO 3.87 E PLUS (113527)
- Бренд:
- Код товару:157984-05
- Артикул:113527
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Мережева газонокосарка Al-Ko Classic Plus 3.87 E — це побутова, недорога та маневрена машина з електричним двигуном. Стане в пригоді для обробки газонів площею до 500 м2. Садовий апарат легкий та потужний (1.4 кВт). Має централізоване, 6-ступінчасте регулювання висоти різу в діапазоні 30-70 мм. Гострозаточений ніж захоплює ширину 38 см. Машина працює у 2 режимах — викидає скошене назад або у місткий травозбірник (об’ємом 43 л). Корпус газонокосарки зроблений з ударостійкого поліпропілену.
Особливості газонокосарки Al-Ko Classic Plus 3.87 E:
- Потужний електродвигуна (1.4 кВт) і ніж шириною 38 см забезпечують ефективну та швидку роботу в саду.
- Мотор утворює низький рівень шуму; він економний та безпечний — не виділяє шкідливих речовин, потребує мінімального техобслуговування.
- Задні колеса збільшеного діаметру (200 мм, де передні по 140 мм) гарантують стійкість газонокосарки та зручне маневрування по траві.
- Функціонує машина в 2 режимах — скошує траву та викидає її назад або ж збирає скошене в місткий 43 л контейнер.
- Травозбірник легко зняти, помити та встановити назад. Є індикатор заповнення, який підкаже, коли потрібно очистити кошик.
- Зручно працювати близько до країв, оскільки колеса не виходять за деку.
- Газонокосарка оснащена комфортним розміщенням органів управління, можливістю регулювати руків’я по висоті.
- Ручка ергономічної форми легко складається для перевезення чи зберігання машини.
Переваги газонокосарки Al-Ko Classic Plus 3.87 E:
- Машина безпечна для навколишнього середовища, оскільки не виділяє шкідливих речовин, малошумна.
- Завдяки продуманій конструкції, системи управління ви можете швидко та зручно скошувати траву.
- За допомогою важеля централізовано налаштовується висота зрізу (в межах 30-70 мм).
- Індикатор рівня заповненості забезпечує тривалу роботу з мінімальною кількістю зупинок.
- Корпус і травозбірник (43 л) виготовлені з ударостійкого поліпропілену.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Classic Plus 3.87 E;
- Ніж у зборі;
- Травозбірник (на 35 л).
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 15 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | інші |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Діаметр передніх коліс | 140 мм |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Обсяг травозбірника | 35 л |
| Площа обробки | 5 соток |
| Потужність, Вт | 1400 Вт |
| Потужність, к.с. | 1.91 к.с. |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | електростарт |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Ширина обробки | 38 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


