Газонокосарка бензинова Al-ko 473 SP-B Premium (123028)
- Бренд:
- Код товару:158014-05
- Артикул:123028
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Самохідна бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 473 SP-B потужністю 2.3 кВт запускається у роботу ручним стартером. Двигун Briggs&Stratton 625EXi об'ємом 150 см3. Ніж захоплює ширину 46 см. Апарат ефективно скошує траву на ділянках площею до 1400 м². Функції газонокосарки 4-в-1: мульчування, збирання в контейнер, задній та боковий викид. Є центральне регулювання висоти косіння 7 ступенями від 30 мм до 80 мм. Пластмасовий травозбірник 70 л з індикатором заповнення. Важить машина 35 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 473 SP-B:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 473 SP-B — оптимальна модель для догляду за газоном на земельній ділянці площею до 1400 м2.
- Двигун OHV від Briggs&Stratton серії 625EXi розвиває 2900 об/хв. Його циліндр об'ємом 150 см3.
- Застосована технологія MaxAirflow від Al-Ko, яка гарантує максимальну продуктивність і ефективність роботи вентиляційної системи. Завдяки такій системі мотор отримує достатній приплив повітря для згоряння пального, швидкого охолодження.
- Пластиковий, 70-літровий травозбірник з індикатором рівня заповнення.
- Установлений паливний бак на 0.8 л бензину марки від АІ-92 і вище.
- Одношвидкісний, задній привід. Колеса на кулькопідшипниках забезпечують відмінну маневреність. Діаметр задніх коліс 280 мм, передніх — по 200 мм.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 473 SP-B:
- Самохідна газонокосарка зі максимальною швидкістю руху до 3.5 км/год.
- Технологія MaxAirflow, яка окрім якісної роботи мотора, допомагає рівномірно і більш щільно заповнити травозбірник, а також знизити рівень шуму і вібрацій, що робить роботу газонокосарки комфортною для користувача.
- Пластиковий 70 л травозбірник зі зручним кріпленням й індикатором рівня заповнення сприяє ефективній роботі без частих зупинок.
- Центральне регулювання висоти косіння трави в 7 положеннях дає змогу обрати оптимальне значення у діапазоні 30-80 мм.
- Система мульчування покриває скошений газон подрібненою травою для його підживлення корисними речовинами.
- Міцний сталевий корпус стійкий до механічних пошкоджень.
- Колеса з кулькопідшипниками забезпечують плавний хід.
Комплект поставки товару:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 473 SP-B;
- Травозбірник (на 70 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 40 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Комплектація | картонна коробка |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | 625EXi |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 150 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.12 к.с. |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


