Газонокосарка бензинова AL-KO 470 VS-B (119947)
- Бренд:
- Код товару:158017-05
- Артикул:119947
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 VS-B — самохідна машина з заднім приводом і плавним регулятором швидкості VarioSpeed. Апарат полегшить вам роботу в саду, біля будинку. Рекомендована площа обробки 1400 м2. Аеродинамічний корпус, що виготовлений із листової сталі, гарантує тривалий термін служби газонокосарки. Ніж захоплює смугу шириною 46 см. Машина функціонує в 1 із 4 режимів: збирає скошене у травозбірник, мульчує траву, викидає її назад або вбік. Висота різу регулюється за допомогою спеціальної рукоятки (централізовано, 7 ступенів) в діапазоні від 30 до 80 мм. Важить виріб 34.6 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 470 VS-B:
- Садова машина серії Premium (потужністю 2.4 кВт) розроблена в Німеччині, виготовлена на виробничих потужностях в Австрії.
- Колісний привід із плавним регулюванням швидкості дає змогу рухатись машині з оптимальною швидкістю (від 2.5 до 4.5 км/год).
- Продуманий центральний регулятор висоти різу, який встановлюється в 1 із 7 положень.
- Ергономічна рукоятка зручна для тривалої роботи завдяки м’якій вставці, вбудованих органів управління.
- Тросик Боудена прокладений під захисним облицюванням таким чином, щоб забезпечити високий рівень його захисту від згинання, витягування.
- Ходові колеса XXL для плавного руху газоном по рівних і рельєфних ділянках.
- Вбудована фронтальна ручка для зручного транспортування, проведення техобслуговування.
- Корпус із листової сталі з технологією MaxAirflow сприяє результативності стрижки та збору трави у місткий (на 70 л) кошик.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 470 VS-B:
- Високоякісний 4-тактний двигун легко запускається у роботу ручним способом.
- Потужності мотора (2.4 кВт) достатньо для якісного скошування трав’яного покрову, де за раз гострозаточений ніж захоплює 46 см.
- Надійність збірки та висока якість компонентів подовжує термін експлуатації газонокосарки.
- Висота зрізу регулюється одним важелем (централізовано).
- Швидкість руху можна налаштувати конкретно під себе, максимальне значення — 4.5 км/год.
- Система мульчування ефективно подрібнює скошену траву та розкидує її ділянкою. Мульча використовується як безкоштовне, органічне добриво, яке підживлює газон корисними речовинами.
- Великі колеса на кулькопідшипниках покращують маневреність машини.
- Задні колеса збільшеного діаметру (280 мм, а передні по 200 мм), що сприяють стійкості конструкції, прохідності на різних ділянках.
- Травозбірник, що легко знімається і миється, великого об'єму з індикатором заповнення.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 VS-B;
- Ножі;
- Травозбірник (на 70 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 34.6 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | B&S Series 650 Exi |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 163 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Объем масляного картера | 0.6 л |
| Особливості | бічний викид |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.2 к.с. |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


