Газонокосарка AL-KO Silver 40 E Comfort Bio Combi
- Бренд:
- Код товару:157993-05
- Артикул:112858
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Comfort 40 E — недорога та маневрена машина з електричним двигуном 1400 Вт. Використовується вона для стрижки газонів площею до 600 кв.м. Ширина скошування становить 40 см. Має апарат централізоване, 6-ступінчасте регулювання висоти різу в діапазоні 28-68 мм. Продумана система подрібнення трави (функція мульчування). Для виготовлення корпусу використовувався легкий та ударостійкий пластик.
Особливості газонокосарки Al-Ko Comfort 40 E:
- Електродвигун (1.4 кВт) забезпечує тривалу роботу, низький рівень шуму й екологічність – мотор не викидає шкідливих речовин назовні, потребує мінімального техобслуговування.
- Функціонує Al-Ko Comfort 40 E у 3 режимах — збирає траву в місткий травозбірник на 43 л, викидає скошене назад або ж підживлює газон мілко подрібною травою (мульчою).
- Передбачене центральне регулювання висоти зрізу — є 6 ступенів в діапазоні 28-68 мм.
- Велика ширина скошування (40 см) дає можливість працювати користувачу з машиною швидко та максимально ефективно.
- Широкопрофільні колеса (де задні збільшеного розміру), сприяють комфортному переміщенню газонокосарки по робочій ділянці.
- 2 пари коліс не виходять за деку. Це робить процес скошування у важкодоступних місцях зручним і ефективним.
Переваги газонокосарки Al-Ko Comfort 40 E:
- Апарат несамохідного типу має зручно розташовані органи управління. Передбачена система захисту оператора від ненавмисного запуску машини.
- Централізоване регулювання висоти зрізу пришвидшує процес підготовки до початку робіт.
- Ергономічне руків’я регулюється по висоті, за потреби компактно складається для зручного зберігання газонокосарки.
- Функція мульчування полягає у подрібненні трави та викиданні її назад. У такий спосіб газон отримує поживні речовини.
- Корпус виконаний із ударостійкого пластику.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Comfort 40 E;
- Ножі в зборі;
- Заглушка для мульчування;
- Травозбірник (на 43 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 19 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | інші |
| Висота обробки | 28-68 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Діаметр передніх коліс | 165 мм |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Клас | побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Обсяг травозбірника | 43 л |
| Площа обробки | 6 соток |
| Потужність, Вт | 1400 Вт |
| Потужність, к.с. | 1.91 к.с. |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | безщітковий (асинхронний) |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Ширина обробки | 40 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.




