Газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-В (119942)
- Бренд:
- Код товару:158013-05
- Артикул:119942
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Газонокосарка бензинова Al-Ko Comfort 51.0 SP-B — самохідна машина, потужності якої (3.1 к.с) вистачає для скошування трави на великій ділянці (до 1800 м2). Має продуманий й стильний дизайн, зручну систему управління. Ширина різу 51 см, висота косіння регулюється за допомогою спеціального важеля в діапазоні 30-80 мм (централізовано, є 7 ступенів). Оснащений апарат потужним бензиновим двигуном Briggs&Stratton об’ємом 150 см3. Завдяки функції 3INONE ця газонокосарка може збирати траву в кошик, викидати її назад або мульчувати скошене. Зручність косіння забезпечує технологія MaxAirflow, великі колеса XL. Корпус виконаний зі сталі, 60 л травозбірник — із полімеру. Важить апарат 34 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Comfort 51.0 SP-B:
- Одноступінчастий привід задніх коліс забезпечує зручне переміщення ділянкою. Вони збільшені порівняно з передніми (280 мм, проти 200 мм) для покращеної стійкості, маневреності машини.
- Продуманий центральний регулятор висоти різу, аби легко виставити потрібне положення з 7 можливих.
- Ергономічна рукоятка регульована по висоті, для компактного зберігання складається.
- Вбудована фронтальна ручка допоможе перенести 34-кілограмову конструкцію, провести техогляд.
- Завдяки складаної ручки з м’якою накладкою та зручно розташованих органів управління ви можете комфортно працювати з Al-Ko Comfort 51.0 SP-B.
- Корпус із листової сталі за технологією MaxAirflow для кращої результативності стрижки та збирання трави.
Переваги газонокосарки Al-Ko Comfort 51.0 SP-B:
- Газонокосарка серії легко запускається вручну.
- Робота від бензину робить апарат незалежним від електроенергії. Це дає змогу скошувати траву у будь-якому місці (парку, саду, галявині тощо).
- Висота зрізу регулюється централізовано за допомогою важеля (всього 7 положень, діапазон 30-80 мм).
- Оператор може обрати 1 з 3 функцій: скошувати траву та збирати її у контейнер, викидати назад або перетворювати на органічний компост.
- Функція мульчування полягає у подрібненні скошеної трави (мульча) та розкиданні її по газону.
- Ефективно охолоджує двигун і дає змогу щільно заповнювати травозбірник технологія MaxAirflow.
- Великі колеса на кулькокопідшипниках покращують прохідність ділянкою.
- Травозбірник великого об'єму (60 л) легко знімається і миється.
- Індикатор рівня заповненості сповістить про потребу очистити кошик.
- Колеса XL оснащені кулькопідшипниками, які покращують рух газонокосарки.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Comfort 51.0 SP-B;
- Травозбірник (на 60 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 34.1 кг |
| Варіаторна коробка передач | ні |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton 625EXi Series |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 150 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Объем масляного картера | 0.47 л |
| Площа обробки | 18 соток |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.12 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Призначення | для нерівної ділянки |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


