Газонокосарка акумуляторна самохідна HECHT 5051S
- Бренд:
- Код товару:230876-155
- Артикул:HECHT5051S
- 100
- Показати всі характеристики
Газонокосарка акумуляторна самохідна HECHT 5051S
Переваги продукту "Газонокосарка акумуляторна HECHT 5051"
- функція 5-в-1: косіння, захоплення, мульчування, бічний викид, подрібнення листя і гілок;
- 2 літій-іонних акумулятора і зарядний пристрій 40 В (не входять в ціну і постачаються окремо);
- ширина косіння 51 см;
- травозбірник 60 літрів;
- центральне 7-кратне регулювання висоти косіння;
- індикатор рівня заряду батареї на ручці;
- повний привід;
- легко маневрувати завдяки великим заднім колесам зі спеціальним протектором;
- майже не вимагає обслуговування;
- ідеальне дроблення трави, дрібне косіння трави;
- сучасний дизайн і міцний металевий корпус;
- тривалий термін служби.
Hecht 5051 - це велика і потужна акумуляторна газонокосарка з функцією 5-в-1: косіння - захоплення - мульчування - бічний викид - подрібнення листя і гілок.
Акумуляторна косарка HECHT 5051 розрахована на площі до 800 м2
Косарка має ширину косіння 51 см
7-кратне регулювання висоти стрижки від 25 до 75 мм
обєм травозбірника 60 л.
Час автономної роботи складає близько 64 хвилин
фактичний час роботи залежить від висоти і якості косіння трави.
Просто вставте дві першокласні літій-іонні батареї типу HECHT 005040B з серії 5040 і починайте роботу.
Ni-Ion акумулятори DV 40 В заряджаються в окремому зарядному пристрої. Час повної зарядки у відповідному зарядному пристрої становить близько 120 хвилин. Таким чином, ви можете по черзі працювати з акумуляторної косаркою (в комплекті дві батареї).
Ручка регулюється в 5 положень по висоті
практичний світлодіодний індикатор рівня заряду батареї на рукоятці
Комплект для мульчування для подрібнення трави в природні добрива для газонів.
При необхідності просто вставте його в задню частину випускного жолоба.
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити HECHT 1420 2 в 1 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Модель двигуна | Акумуляторний Li-lon |
| Потужність | 40 В/4 Ач |
| Робоча ширина | 51 см |
| Регулювання висоти косіння | Центральне |
| Висота косіння | 25-75 мм |
| Колеса (передні / задні) | 8/11 "/ на кулькопідшипниках |
| Режим косіння | 5 в 1 |
| Кількість швидкостей | - |
| Травозбірник | 60 л |
| Вага | 33 кг |
| Розмір упаковки | 91,5 X 58 X 44 см |
| Артикул | HECHT5051S |
| Артикул для отображения на сайте | HECHT5051S |
| Гарантия | 24 мес. |
| Короткий опис | Газонокосарка акумуляторна самохідна HECHT 5051S ✅ Офіційний магазин ✅ Побутові, напівпрофесійні, комунальні товари ✅ Гарантія до 2 років ✅ Офіційний імпортер в Україні |
| Назва | Газонокосарка акумуляторна самохідна HECHT 5051S |
| Цвет | Червоний |
Ще не було питань.


