Бензинова газонокосарка Al-ko Premium 521 SP-A (119997)
- Бренд:
- Код товару:158019-05
- Артикул:119997
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Самохідна газонокосарка Al-Ko Premium 521 SP-A з бензиновим двигуном 166 см3 і потужністю 2.6 кВт (3.5 к.с) оптимальна для роботи на площі до 1800 м2. Запускається мотор ручним стартером. Ширина косіння 51 см. Є 7 ступенів для вибору висоти скошування (30-80 мм). Оснащений апарат функцією 4-в-1: мульчування, збір трави в контейнер на 70 л, викид назад або в бік. Важить машина 35 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 521 SP-A:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 521 SP-A стане в пригоді для скошування трави на газонах, спортмайданчиках, у садах. Може збирати скошене в травозбірник, мульчувати її, викидати назад або вбік.
- 4-тактний бензиновий OHV двигун Al-Ko Pro 170 QSS з об’ємом циліндра 166 см3 і повітряним охолодженням забезпечує високу потужність — 2.6 кВт (3.5 к.с).
- Заводиться двигун за допомогою ручного стартера.
- Центральне регулювання висоти скошування дає змогу обрати потрібне положення (із 7) у діапазоні 30-80 мм.
- Корпус, виготовлений із листової сталі, подовжує термін експлуатації садового ґаджета.
- Пластиковий контейнер для збору трави на 70 л має індикатор рівня заповнення. Кошик із полімеру легко чиститься, встановлюється назад.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 521 SP-A:
- Самохідна газонокосарка компактних розмірів оснащена зручними органами управління.
- Збільшені задні колеса (280 мм задні та 200 мм передні) додають стійкості конструкції, ліпшій прохідності ділянкою.
- Ергономічна ручка сприяє комфортному веденню самохідної машини по траві.
- До машини кріпиться 70 л кошик із полімеру. На контейнері розмістився індикатор заповненості.
- Технологія Max-Airflow сприяє якісному заповненню травозбірника.
- Функція мульчування мілко подрібнює скошену траву. Мульча рівномірно лягає на газон для підживлення його корисними речовинами.
- Продумана збільшена ручка для перенесення Al-Ko Premium 521 SP-A.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 521 SP-A;
- Травозбірник (на 70 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 34.9 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота | 600 мм |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Комплектація | картонна коробка |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | Pro 170 QSS |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 166 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Площа обробки | 18 соток |
| Потужність, Вт | 2600 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.5 к.с. |
| Привід на колеса | повний |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина | 590 мм |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


