Бензинова газонокосарка AL-KO Easy 5.10 SP-S (113796)
- Бренд:
- Код товару:157999-05
- Артикул:113796
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Бензинова газонокосарка Al-Ko Easy 5.10 SP-S — одношвидкісна, самохідна машина потужністю 2.3 кВт. Садова машина швидко просувається вперед, обробляючи ділянки середнього розміру — рекомендована площа до 1800 кв.м. Газонокосарка з 4-тактним двигуном Al-Ko Tech 160 приводиться в дію ручним стартером. Регулювання висоти різу відбувається централізовано, в 7 ступенів, діапазон 30-75 мм. Ширина різу становить 51 см. Ця модель виконує стрижку газону, викидає траву назад або вбік, збирає скошене в 60 л кошик або мульчує. Важить апарат зо 32 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Easy 5.10 SP-S:
- Потужний двигун (3 к.с) забезпечує безперебійну роботу газонокосарки на великій площі — виробник рекомендує скошувати до 18 соток.
- Функція 4-в-1: збір трави у контейнер, мульчування, викид назад чи вбік.
- Оснащена газонокосарка об'ємним 60-літровим травозбірником. Його легко зняти, почистити.
- За ввімкнення системи мульчуванння скошена та подрібнена трава (мульча) викидається назад як органічне добриво.
- Корпус із сталі подовжує термін експлуатації самохідного пристрою, уберігаючи його від ударів, зіткнень й інших пошкоджень.
- Передня ручка для зручного перенесення машини над перешкодами (бордюрами, підвищеннями, сходами тощо).
- Ходові колеса XXL оснащені кулькопідшипниками для простоти руху вперед зі швидкістю 3.5 км/год.
- Удосконалена ергономічна ручка для комфортного ведення садової машини ділянкою.
Переваги газонокосарки Al-Ko Easy 5.10 SP-S:
- Надійність збірки та висока якість компанентів сприяють тривалій роботі газонокосарки.
- Аеродинамічний корпус забезпечує високу якість скошування та збирання трави.
- Незалежність від електрики та батарей робить апарат зручним для використання на будь-яких віддалених ділянках.
- Висота зрізу регулюється за допомогою важеля від 30 до 75 мм.
- Широка смуга проходу (51 см) пришвидшує процес скошування.
- Великі колеса на кулькопідшипниках полегшують ведення машини.
- Задні колеса збільшеного діаметра (250 мм, передні по 200 мм) для кращої стійкості конструкції, всюдипрохідності.
- Травозбірник великого об'єму із тканини легко знімається й очищується.
- Оператор може обрати 1 із 4 робочих режимів відповідно до завдання.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Easy 5.10 SP-S;
- Травозбірник (на 60 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 31.8 кг |
| Варіаторна коробка передач | ні |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота обробки | 30-75 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | тканина |
| Модель двигуна | Al-ko Tech 160 |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 160 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Особливості | бічний викид |
| Площа обробки | 18 соток |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.13 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Призначення | для нерівної ділянки |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


