Бензинова газонокосарка Al-ko Comfort 46.0-4 SP-A (119938)
- Бренд:
- Код товару:158009-05
- Артикул:119938
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Надійна та продуктивна бензогазонокосарка Al-ko Comfort 46.0 SP-A Plus призначена для роботи на середніх і великих газонах (до 1100 м2). Оснащений апарат одноциліндровим двигуном (2.1 кВт) об’ємом 139 см3. Ширина скошування 46 см. Важелем регулюється висота косіння від 30 до 80 мм, 7 ступенів. Функція 4-в-1 дає змогу користувачу вибрати: викидати траву назад або вбік, мульчувати її чи збирати скошене в 60-літровий травозбірник. Важить апарат самохідного типу 34 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Comfort 46.0 SP-A Plus:
- Самохідна газонокосарка Al-ko Comfort 46.0 SP-A Plus потужністю 2.1 кВт (2.8 к.с) з шириною косіння 46 см підходить для роботи на ділянках загальною площею до 1100 м2.
- Має 4 робочі функції: мульчування, збирання трави в контейнер, бічний або задній викид.
- Оснащена машина, одноциліндровим двигуном (об'ємом 139 см3) Al-Ko Pro 145 OHV.
- Система QSS полягає в легкому запуску 4-тактного мотора ручним стартером.
- Центральне регулювання висоти скошування в 7 положеннях від 30 до 80 мм дає можливість зробити газон ідеальним.
- Пластиковий 60-літровий контейнер для збору трави з індикатором наповнення легко спустошується, чиститься.
- 4 колеса (200 мм передні, 280 мм задні) з кулькопідшипниками сприяють зручному маневруванню машини по газону, забезпечують конструції відмінну стійкість.
- Складна ручка розроблена для компактного зберігання і транспортування газонокосарки.
Переваги бензинової газонокосарки Al-Ko Comfort 46.0 SP-A Plus:
- Модель виготовлена з високоякісних компонентів і матеріалів, наприклад, корпус виконаний з листової сталі, травозбірник — із міцного пластику. Це забезпечує тривалий термін служби садового обладнання.
- Газонокосарка має компактні розміри, ергономічне руків’я та великі колеса для комфортного маневрування.
- Користувач може збирати траву у місткий кошик, який обладнаний індикатором заповненості, викидати скошене назад чи вбік від машини.
- Ще одна важлива функція — технологія мульчування, яка полягає в підживленні газону подрібненою травою (мульчею).
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Comfort 46.0 SP-A Plus;
- Травозбірник (на 60 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 38.9 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Габарити | 880х585х590 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Комплектація | картонна коробка |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | PRO 145 QSS |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 139 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Объем масляного картера | 0.6 л |
| Площа обробки | 11 соток |
| Потужність, Вт | 2100 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.8 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


