Бензинова газонокосарка AL-KO 524 VSED-A Premium (123063)
- Бренд:
- Код товару:158024-05
- Артикул:123063
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko 524 VSED-A — професійна техніка потужністю 2.6 кВт для обробки газону площею до 1800 м2. Запускається бензиновий апарат 2 способами — вручну або електростартером. Ширина зрізу становить 51 см, висота налаштовується централізовано в діапазоні 30-80 мм. Функція мульчування ефективно подрібнює скошене. Газонокосарка зі VarioSpeed у сталевому корпусі важить приблизно 35 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko 524 VSED-A:
- Преміальна лінійка німецького виробника Al-Ko функціональна, інтуїтивно проста в управлінні, стильна та продумана до дрібниць.
- Фірмовий бензиновий мотор Pro 170 Dual-Start забезпечує ефективне переміщення машини по ділянці, обертання 51 см ножа, викид трави вбік, назад або її подрібнення.
- Технологія Max Air Flow полягає в ефективному заборі скошеного у місткий контейнер (об’ємом 70 л).
- Колісний привід VarioSpeed дає змогу підлаштуватись під конкретну ділянку, самостійно рухаючись вперед зі змінною швидкістю.
- Корпус із листової сталі захищений від корозійних процесів, уберігає внутрішій механізм від можливих механічних пошкоджень.
Переваги бензинової газонокосарки Al-Ko 524 VSED-A:
- Садовий апарат самохідного типу запускається вручну або електростартером. Це дає змогу швидко ввімкнути газонокосарку після тривалого простою або у прохолодну пору.
- Різальна система — косильна дека з гострим ножем — якісно скошує 51 см смугу.
- Машина оснащена спеціальним 7-ступінчастим регулятором для централізованого налаштування висоти зрізу 30-80 мм.
- Функція 4-в-1: косіння, збір у 70 л кошик, викид вбік, система мульчування.
- Колеса на кулькопідшипниках забезпечують плавність ходу. Задні колеса збільшені для кращої стійкості конструкції, маневреності.
Комплект постачання товару:
- Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 524 VSED-A;
- Травозбірник (на 70 л).
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | є |
| Вид | газонокосарки |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Комплектація | картонна коробка |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 166 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Площа обробки | 1.8 сотки |
| Потужність, Вт | 2600 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.5 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| швидкість косіння | не регулюється |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


