Бензинова газонокосарка AL-KO 524 VS-B Premium (123062)
- Бренд:
- Код товару:158023-05
- Артикул:123062
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 524 VS-B — садова машина преміальної якості для обробки садової ділянки загальною площею до 1800 м2. Оснащена важелем для централізованого регулювання висоти скошування (30-80 мм), заднім приводом. Зпускається 4-тактний двигун (3.1 к.с) за допомогою ручного стартера. Різальна система захоплює 51 см смугу трави. Корпус металевий, кошик на 70 л зроблений з міцного пластику. У паливний бак заливається 0.8 л бензину. Важить самохідна газонокосарка 37.4 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 524 VS-B:
- Потужний апарат із бензиновим мотором Briggs&Stratton (2.3 кВт) підтримує високий крутний момент для професійної обробки ділянки площею 1800 м2.
- Зручна система управління та задній привід гарантують комфортне скошування газону на рівних, звивистих ділянках.
- Великі та широкі колеса забезпечують високу маневреність газонокосарки, захищають трав’яний покров від пошкоджень.
- Газонокосарка оснащена 4 функціями: косіння, викид убік, забір у контейнер, мульчування (технологія полягає в подрібненні скошеного для підживлення газону корисними речовинами).
- Складане руків’я сприяє компактному зберіганню Al-Ko 524 VS-B до наступного використання.
Переваги бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 524 VS-B:
- 2.3-кіловатний двигун (з об’ємом циліндра 150 см3) запускається ручним стартером, ефективно охолоджується повітряним способом.
- Самохідна газонокосарка рухається вперед зі змінною швидкістю для якісного косіння.
- Ножова різальна система захоплює 51 см газону. Висота різу налаштовується централізованим способом від 3 до 8 см.
- Трава потрапляє у місткий травозбірник (70 л), який легко очистити та встановити на місце.
- Технологія мульчування одразу перетворює скошене на мульчу та розкидає її по ділянці.
- Колеса збільшеного діаметра (передні по 200 мм, задні з приводом по 280 мм) для плавного руху машини.
- Сталевий корпус захищає внутрішні вузли від можливих пошкоджень, зіткнень, подовжуючи термін експлуатації пристрою.
Комплект постачання товару:
- Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 524 VS-B;
- Травозбірник (на 70 л).
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | є |
| Вид | газонокосарки |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| Комплектація | картонна коробка |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 150 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Площа обробки | 1.8 сотки |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.1 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| швидкість косіння | не регулюється |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.

