Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM22 (без АКБ та ЗП)
- Бренд:
- Код товару:151648-55
- Артикул:030231
- 0
- Показати всі характеристики
Число оборотів холостого ходу
3300 об/хв
Вага
14,9 кг
Обсяг травозбірника
50 л
Висота скошування
6 рівнів: від 25 мм до 75 мм
Ширина скошування області
430 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 76,1 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Номінальна потужність
2 х 20 В
Рівень вібрації м / с2
0,68 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
Підтримка оборотів
Є
Двигун
Безщітковий
Діаметр передніх коліс
178 мм
Діаметр задніх коліс
254 мм
Функція мульчування
Є
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
Немає
Зарядний пристрій
Немає
Ключ
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| вага | 14,9 кг |
| Висота скошування | 6 рівнів: від 25 мм до 75 мм |
| Діаметр задніх коліс | 254 мм |
| Діаметр передніх коліс | 178 мм |
| Двигун | Безщітковий |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Ключ | 1 шт |
| Номінальна потужність | 2 х 20 В |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Підтримка оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,68 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 76,1 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Функція мульчування | Є |
| Число оборотів холостого ходу | 3300 об/хв |
| Ширина скошування області | 430 мм |
Ще не було питань.


