Шланг садовий AL-KO ARMADILLO DRINKY FLEX 5/8, 15 м (113891)
- Код товару:158147-05
- Артикул:113891
- Бренд:
- 50
- Показати всі характеристики
Садовий шланг Al-Ko Drinky Flex діаметром 5/8 дюйма (15.9 мм), довжиною 15 м розрахований на подачу води під тиском 4 бар.
Переваги садового шланга Al-Ko Drinky Flex 5/8", 15 м:
- Гнучкий садовий шланг виготовлений з високоякісних матеріалів для тривалої експлуатації.
- Він потрібен для поливу рослин, зрошення газонів, квітників й інших завдань, які пов'язані із подачею води. Шланг стане в пригоді для домашнього та професійного застосування.
- Однією з особливостей садового шланга Al-Ko Armadillo Drinky Flex є його висока гнучкість, що дає змогу зручно переміщатися садом і маневрувати навколо рослин.
- Шланг має підвищену стійкість до зношення та пошкоджень завдяки захисному армованому шару.
- Зручний механізм швидкого з'єднання полегшує під'єднання шланга до крана та супутнього садового обладнання.
- Стійкість до ультрафіолетових променів і низьких температур роблять шланг універсальним і довговічним рішенням для садових завдань.
Комплект постачання товару:
- Шланг Al-Ko Drinky Flex 5/8" (15 м).
| вага | 1 кг |
| Габарити | 300х300х120 мм |
| Діаметр шланга, дюйми | 5/8" |
| Діаметр шланга, мм | 15 мм |
| Довжина шланга | 15 м |
| Клас | побутовий |
| Колір | сірий |
| Країна походження | Німеччина |
| Призначення | для саду та городу |
| Робоча температура | -10/+50°С |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Тип товару | армований |
Ще не було питань.



