Бензинова мотопомпа AL-KO Comfort BMP 14001 (113793)
- Бренд:
- Код товару:158142-05
- Артикул:113793
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мотопомпа Al-Ko BMP 14001 оснащена 4-тактним двигуном із легким пуском. Високопотужний двигун (1.2 кВт) економно споживає пальне. Пристрій, стійкий до тривалих навантажень, запускається ручним стартером. Глибина забору чистої води становить 6 м, висота подачі — до 36 м. Вхідний та вихідний отвір по 1” у діаметрі. Важить установка 13.5 кг.
Особливості мотопомпи Al-Ko BMP 14001:
- Висока продуктивність перекачування рідини (233 л/хв) дає змогу застосовувати помпу для поливу рослин, планового викачування води з фонтанів і басейнів, осушення льохів та інших невеликих підвальних приміщень.
- Робота на бензині особливо важлива за надзвичайних умов.
- Для стійкості конструкція оснащена великими та достатньо широкими ніжками-опорами.
- Продумане руків’я для зручного переміщення.
Переваги мотопомпи Al-Ko BMP 14001:
- 1.2-кіловатна помпа з бензиновим двигуном спроєктована безперебійно перекачувати воду у великих об’ємах.
- Фірмовий, 4-тактний мотор швидко запускається у роботу, забезпечуючи високу продуктивність — до 14000 л/год.
- Бензиновий апарат подає воду з 6 м глибини на висоту до 36 м через 1-дюймові отвори.
- На корпусі помпи розміщені у легкодоступному місці баки для бензину (об’ємом на 1.4 л) і мастила. Це дає можливість зручно проводити техобслуговування перед початком експлуатації.
- Компактні розміри (385х280х375 мм) та невелика вага (13.5 кг) сприяють зручному транспортуванню та зберіганню насоса.
Комплект постачання товару:
- Мотопомпа Al-Ko BMP 14001.
| вага | 13 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота всмоктування | 6 м |
| Висота напору | 36 м |
| Габарити | 385х280х375 мм |
| Діаметр патрубка | 25 мм |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 97 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 1.4 л |
| Потужність, к.с. | 1.63 к.с. |
| Призначення | для відкачування води |
| Продуктивність | 233 л/хв |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип палива | бензин |
| Тип рідини, що перекачується | чиста вода |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.





