Дренажний насос AL-KO Drain 15000 Inox Comfort
- Бренд:
- Код товару:158114-05
- Артикул:112828
- 50
- Показати всі характеристики
Занурювальний насос Al-Ko Drain 15000 Inox Comfort потужністю 1100 Вт за годину перекачує до 15000 л забрудненої води (допустимий розмір частинок до 35 мм). Максимальна глибина забору рідини 5 м, висота підйому — 11 м. Є поплавковий вимикач, спеціальне ходове колесо. Вал і корпус насоса виготовлені з нержавіючої сталі. Діаметр різьби для підключення шланга 1.25 дюйма. Важить насос 6.8 кг.
Особливості заглибного насоса Al-Ko Drain 15000 Inox Comfort:
- Насос Al-Ko серії Comfort із продуктивністю 15000 л/год перекачує забруднену воду (зі зваженими домішками розміром до 35 мм) із глибини 5 м на висоту до 11 м.
- Він стане у пригоді для власників приватного будинку, невеликого фермерського господарства. Апарат допоможе викачати воду зі затопленого підвалу; перекачати рідину з ємностей, наприклад, з бочки чи басейну; полити рослини.
- Апарат розрахований перекачувати дощову воду, хлоровану, технічну та слабозабруднену температурою до 35 °С. Не призначений для роботи з питною, солоною водою, хімікатами.
- Обладнання оснащене поплавковим вимикачем, автоматикою. Якщо рівень води нижче за допустимий, — насос самостійно вимкнеться.
- Al-Ko Drain 15000 Inox працює від побутової мережі 220-230 В. Для цього передбачений 10-метровий кабель.
- Є спеціальний клапан для випускання повітря із заглибного насоса.
- Ступінь захисту IP 68 означає, що конструкція захищена від пилу та піску, може перебувати у воді на глибині понад 1 м протягом тривалого часу.
Переваги заглибного насоса Al-Ko Drain 15000 Inox Comfort:
- Надійний, безпечний прилад для роботи в екстремальних умовах, наприклад, у глибоких колодязях, басейнах.
- Мережевий 1100-ватний двигун забезпечує високу продуктивність забору рідини — до 15000 л/год.
- Апарат здатен подавати воду з 5 м глибини на висоту до 11 м.
- Захисне термореле вимикає насос за умови перегріву.
- Корпус із нержавіючої сталі сприяє надійній роботі протягом тривалого часу.
- Наявний поплавковий вимикач для ручної експлуатації насоса, автоматичного вимкнення.
- Для зручного приєдання шланга у комплекті до обладнання йде кутовий штуцер.
Комплект постачання товару:
- Насос Al-Ko Drain 15000 Inox Comfort;
- Комбінований ніпель.
| вага | 6.9 кг |
| Вид | занурювальні |
| Висота напору | 11 м |
| Діаметр патрубка в дюймах | 1 1/2" |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний розмір часток у воді | 30 мм |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Призначення | для відкачування води |
| Принцип дії | відцентрові |
| Тип насоса | класичні |
| Тип товару | дренажні насоси |
| Функція подрібнення | немає |
Ще не було питань.

