Дренажний насос AL-KO Drain 12000 Comfort
- Бренд:
- Код товару:158112-05
- Артикул:112826
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Дренажний насос Al-Ko Drain 12000 Comfort — насосне обладнання з електродвигуном потужністю 850 Вт для перекачування брудної води. Максимальна кількість зважених частинок у рідині становить 5% (діаметром до 30 мм). Апарат із поплавковим датчиком оснащений системою автоматики. Напір води становить 10 м, глибина забору до 5 м. Продуктивність заглибного насоса — 12000 л/год. Важить обладнання 6.9 кг.
Особливості дренажного насосу Al-Ko Drain 12000 Comfort:
- Професійне обладнання допоможе відкачати воду з підвалів, полити рослини відстояною водою з бочки чи іншої ємності, осушити басейн абощо.
- Має високу продуктивність та напір — насос подає брудну воду зі швидкістю 12000 л/год на висоту 10 м.
- Зносостійка конструкція 850-ватного мотора — із захистом від перевантажень і міцними робочими вузлами функціонує протягом тривалого часу.
- Збільшена пропускна здатність завдяки робочому колесу з лійкоподібною геометрією та широкого впускному клапану з радіальним розташуванням до осі його обертання.
- Поплавковий датчик контролює рівень води автоматично.
Переваги дренажного насоса Al-Ko Drain 12000 Comfort:
- Потужний двигун (0.87 кВт) гарантує високу продуктивність забору води з глибини 5 м.
- Надійний корпус із поліпропілену, якісна герметичність забезпечують довгий термін служби пристрою.
- Автоматичний контроль низького рівня води — поплавковий вимикач уберігає механізм від сухого ходу.
- Висока пропускна спроможність — за хвилину здатен перекачати до 200 л рідини, що містить тверді частинки (до 30 мм).
Комплект постачання товару:
- Дренажний насос Al-Ko Drain 12000 Comfort;
- Поплавковий датчик.
| Автоматична робота включення/вимикання | з автоматичним включенням |
| Автоматичне регулювання напору | ні |
| вага | 6.9 кг |
| Вбудований фільтр для води | немає |
| Вид | занурювальні |
| Висота | 353 мм |
| Висота напору | 10 м |
| Габарити | 239х190х353мм |
| Діаметр насоса | 190 мм |
| Діаметр патрубка в дюймах | 1/2'' |
| Датчик тиску/манометр | ні |
| Довжина | 239 мм |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Захист від перевантажень | є |
| Захист від сухого ходу | із захистом від сухого ходу |
| Кількість режимів | 1 |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Клас | побутовий |
| Контроль за рівнем води | з поплавковим механізмом |
| Країна походження | Німеччина |
| Мінімальний рівень осушення | 40 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Максимальний розмір часток у воді | 30 мм |
| Матеріал вала двигуна | нержавіюча сталь |
| Матеріал вихідного фланця | пластик |
| Матеріал корпусу | технополімер |
| Матеріал насосної камери | технополімер |
| Матеріал робочого колеса | технополімер |
| Механічне ущільнення | керамографіт |
| Наявність зворотного клапана | без зворотного клапана |
| Охолодження | рідиною, що перекачується |
| Перемикання швидкостей | ні |
| Потужність, Вт | 850 Вт |
| Призначення | для відкачування води |
| Принцип дії | відцентрові |
| Продуктивність | 12000 л/год |
| Пульт управління | немає |
| Розташування напірного патрубка | бічне |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Терморегулятор | без терморегулятора |
| Тип води | для чистої води |
| Тип насоса | класичні |
| Тип товару | дренажні насоси |
| Універсальний перехідник під шланг | є |
| Функція подрібнення | немає |
| Цифровий дисплей (блок керування) | немає |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


