Пуско-зарядний пристрій Proсraft PZ300A
- Бренд:
- Код товару:230084-55
- Артикул:200301
- 0
- Показати всі характеристики
| Ємність акумуляторної батареї | 30 - 700 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 9,5 Кг |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Напруга зарядки | 12/24 В |
| Номінальний струм | 50/40 А |
| Потужність | 1000 Вт |
| Пусковий струм | 300 А |
| Частота струму | 50/60 Гц |
Ще не було питань.


