Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ10M
- Бренд:
- Код товару:151474-55
- Артикул:200010
- 50
- Показати всі характеристики
Головною особливістю будь-якого акумулятора є те, що його легко і зручно можна заряджати. З цією метою застосовуються спеціальні зарядні станції. Пропонуємо придбати в нашому магазині інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ10M. Наш інтернет-магазин гарантує відмінну якість за розумною ціною.
Особливості моделі Proсraft PZ10M
Основна перевага такого приладу є його універсальність, бо підходить він для всіх типів акумуляторів. Але найчастіше його використовують для відновлення і зарядки акумуляторів, в основі яких лежить свинцево-кислотна суміш.
Інвертний зарядний пристрій забезпечений спеціальною електронікою, яка дозволяє контролювати процес заряду і вимикається автоматично. Також прилад відрізняється захистом від перевантаження:
- від короткого замикання.
- Завдяки цьому забезпечується довгий термін служби пристрою.
Основні складові передньої панелі
Для зручності на передній частині зарядного пристрою є електричне табло та низка світлових індикаторів, що дозволяють контролювати силу струму та інші необхідні параметри. Також тут розташований мікровентилятор для охолодження корпусу під час роботи ЗУ.
Інструкція з експлуатації
Є
Кабель з тримачем +
1 шт
| Ємність акумуляторної батареї | 10-150 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 1,3 Кг |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Може заряджати акумулятори | Свинцево-кислотні |
| Напруга | 220 В |
| Напруга зарядки | 6/12 В |
| Потужність | 165 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
Ще не було питань.


