Універсальна мийка AL-KO PW 2040 без АКБ и ЗУ (113859)
- Бренд:
- Код товару:157956-05
- Артикул:113859
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Мийка високого тиску Easy Flex PW 2040 - бездротове садове миття високого тиску, призначене для очищення території без підключення електрики та води і, завдяки наявності насадки "5-in-1", миття високого тиску AL-KO Easy Flex PW2040 може застосовуватися для поливу рослин. Як джерело води для роботи миття високого тиску AL-KO Easy Flex PW2040 може використовуватися вода з відра, озеро, резервуар з дощовою водою, кран. Витрата води в миття високого тиску AL-KO Easy Flex PW2040 становить 120 л/год при максимальному тиску в системі 22 бар.
Особливості мийки високого тиску Al-Ko Easy Flex PW 2040:
- Чистка території від бруду без підключення до води та електрики.
- Вбудована система всмоктування використовує для миття будь-яку воду: з відра, бочки, з-під крана, з озера чи річки. Навіть можна використовувати воду з пляшки, якщо скористатися адаптером, який входить до комплекту.
- Насадка 5 в 1 використовується для організації поливу.
- Насадка для піни та шланг для всмоктування води 6 м - в базової комплектації.
- Змінна літій-іонна акумуляторна батарея потужністю 20 В.
Переваги мийки високого тиску Al-Ko Easy Flex PW 2040:
- Багато адаптерів та насадок у базовій комплектації.
- Мала вага.
- Зручна рукоятка.
Комплект постачання товару:
- Мийка високого тиску Easy Flex PW2040;
- Адаптер для використання пляшки з водою;
- Насадка 5-в-1 для поливу рослин;
- Насадка для піни;
- Шланг для всмоктування води (6 м).
| вага | 1.35 кг |
| Довжина шланга | 6 м |
| Живлення | акумуляторні |
| Клас | професійний |
| Комплектація | насадка 3 в 1 |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна температура води | 40°C |
| Максимальний тиск | 22 бар |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність бака для автошампуня | без бака для автошампуню |
| Особливості | забір води з ємності |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Підігрів води | ні |
| Продуктивність | 120 л/год |
| Самостійний забір води | є |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.




