Мийка високого тиску GTM LT505-2200B 170 бар (Безкоштовна доставка)
- Бренд:
- Код товару:213787-58
- Артикул:LT505-2200B
- 0
- Показати всі характеристики
Основні переваги GTM LT505-2200B:
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Надійний колекторний електродвигун потужністю 2200 Вт
- Алюмінієва помпа стійка до корозії
- 120 бар - номінальний тиск води на виході
- 170 бар - максимальний тиск води на виході
- 420 л/год - максимальне споживання води під час роботи
- Система Total Stop відключає мийку при відпусканні курка
- Термозахист двигуна, що самовідновлюється
- Міцний шланг довжиною 8 м на зручній котушці
- Захист корпусу за стандартом IPx5
- Великі колеса і рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мінімийка GTM LT505-2200B
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет із регульованою форсункою
- Турбо-насадка
- Фільтр грубого очищення
- Інструкція
- Картонна коробка.
| вага | 9.0 кг |
| Витрати води | 420 л/год |
| Габарити | 370x440x670 мм |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | грязьова фреза,пістолет,шланг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Мін. тиск | 20 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Макс. тиск | 170 бар |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Ще не було питань.


