Підставка під автомобіль 3т (2шт)
- Бренд:
- Код товару:226928-58
- Артикул:T43001
- 100
- Показати всі характеристики
GTM T43001 - комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 3 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T43001:
> Висока якість виготовлення
> Простий та надійний механізм фіксації
> Максимальна робоча вага 3 т
Комплектація:
> Підставка під авто комплект
Галузь застосування:
> Автосервіс
> Промисловість
> Побутове використання
| вага | 6.4 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхвату | 288 мм |
| Габарити | 225x205xЗ60 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Підставка під авто |
Ще не було питань.


