Домкрат підкатний 2т (135-340) поворотна ручка
- Бренд:
- Код товару:226927-58
- Артикул:TA820050R
- 100
- Показати всі характеристики
GTM T820050R - напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T820050R:
> Висока якість виготовлення
> Надійний гідравлічний механізм
> Максимальна робоча вага 2 т
> Колеса для переміщення та точнішої установки домкрата
Комплектація:
> Важіль підйому
> Домкрат
Галузь застосування:
> Автосервіс
> Промисловість
> Побутове використання
| вага | 9 кг |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхвату | 135 мм |
| Габарити | 470x220x160 мм |
| Додаткові функції | Поворотна ручка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 205 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Підкатний |
Ще не було питань.


