Холодильник автомобільний Brevia 47л (компресор LG) двокамерний 23525
- Бренд:
- Код товару:228917-62
- Артикул:23525
- 100
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Холодильник автомобільний Brevia 47л (компресор LG) двокамерний 23525
Технічні характеристики:
- Об'єм камер: 47 л
- Напруга: DC - 12/24 В; AC - 100/240 В (через адаптер)
- Потужність: 60 Вт
- Налаштування температурного режиму: від -20°C до +20°C
- Рівень шуму: 45 дБ
- Кількість камер: 2 (температура в обох камерах регулюється окремо)
- Тип охолодження: компресорний
- Тип холодоагенту: R1234yf
- Клас енергоспоживання: А++
- Кліматичний клас: T, ST, N
- Внутрішній розмір камери ШхГхВ (макс. значення):
- Камера 1: 269x309x374 мм
- Камера 2: 200,2х309х198 мм
- Габарити зовнішні ШхГхВ: 666x400x514 мм
- Вага: 16,0 кг
Комплектація:
- Холодильник
- Мережевий адаптер 220 Вт
- Кабель для підключення до джерела постійного струму 12/24 Вт
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Особливості:
- Керування з мобільного телефону (за допомогою додатку для Android та iOS)
- Цифровий LED дисплей
- Внутрішнє світлодіодне освітлення
- Пам'ять останніх налаштувань температури
- Захист акумулятора авто від розрядження
- Захист від перепадів напруги
- Захист компресора від перегрівання
- Bluetooth
- Антивібраційний корпус
- Додаткова фіксація кришки
- Відкривачка для пляшок
- Дві кришки
- Підстаканники
- Зливний отвір
- Виносні ручки для зручного транспортування
- Матеріал корпусу холодильника: пластик
- Матеріал холодильної камери всередині: пластик
- Силіконові накладки на ноги
- Режим охолодження: MAX (швидке охолодження)
- 2 типи адаптерів: для джерела постійного струму - 3,5 м та для джерела змінного струму - 2 м
Гарантія: 12 місяців
| Вид | Компресорний |
| Виробник | Китай |
| Живлення | 12/24/240V |
| Зливний отвір | Так |
| Колір | Бежевий |
| Мобільний додаток, iOS, Android | Так |
| Об’єм, л | 47 |
| Особливості | Маленький |
| Охолодження | до -20°C |
| Підігрів | до 20 ° C |
| Розмір | 666/400/514 мм |
| Тип | Двокамерний |
| Установка | Переносний |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.








