Автохолодильник Zorn Z-24 12 V, сірий
- Бренд:
- Код товару:229437-48
- Артикул:4251702500008
- 100
- Показати всі характеристики
Автохолодильник Zorn Z-24 12 V
Автохолодильник термоелектричний Zorn Z-24 12 V, працює за принципом Пелт'є, не містить компресора та озоноруйнівних речовиин.
Відсік для зберігання штепсельної виделки 12V вмонтований в кришку. Прорезинений ущільнювач кришки мінімізує конденсат та одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна підключити до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі).
Матеріал - ударостійкий пластик, внутрішній шар - виготовлено із екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам та стандартам ЄС, термоізоляція - піна PU.
Вмонтований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка - зйомна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випадінню вмісту автохолодиильника.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій відключено від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
За рахунок використання акумуляторів - подовужється термін зберігання продуктів. Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендовано попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
Автохолодильник термоелектричний Zorn Z-24 12 V, працює за принципом Пелт'є, не містить компресора та озоноруйнівних речовиин.
Відсік для зберігання штепсельної виделки 12V вмонтований в кришку. Прорезинений ущільнювач кришки мінімізує конденсат та одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна підключити до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі).
Матеріал - ударостійкий пластик, внутрішній шар - виготовлено із екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам та стандартам ЄС, термоізоляція - піна PU.
Вмонтований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка - зйомна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випадінню вмісту автохолодиильника.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій відключено від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
За рахунок використання акумуляторів - подовужється термін зберігання продуктів. Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендовано попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
| Автономное сохранение холода | 12 |
| Вес | 2.7 |
| Вес в упаковке (кг) | 3 кг |
| Вместимость | 1.5 л. бутылки |
| Внутренние размеры | 35*19*34 см |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Высота | 390 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 390 |
| Длина сетевого шнура | 1.8 |
| Использование аккумуляторов холода | Да |
| Комплектация | контейнер, съемная крышка со встроенным мотором и шнуром питания 12 В, руководство по эксплуатации. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение тока | 12V |
| Общий объем | 20 |
| Объем, л | до 20 л |
| Отсек для шнура | Да |
| Охлаждение ниже температуры окружающей среды | 15 |
| Потребляемая мощность | 48 |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | DC 12 В: 48 Вт |
| Размер бутылок для вертикального хранения | 1.5 л|1 л |
| РАЗМЕР УПАКОВКИ | 40 х 40 х 24 см |
| Режим работы | Охлаждение |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип автохолодильника | термоэлектрический |
| Тип автохолодильников | Термоэлектрический |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Тип товара | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонный каркас + п/э пакет |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 230 |
Ще не було питань.


