Автохолодильник Adriatic 29 л, 12В, синій
- Бренд:
- Код товару:231558-48
- Артикул:8002936932945
- 100
- Показати всі характеристики
Автохолодильник Adriatic 29 л, 12В у синьому кольорі стане практичним рішенням для подорожей автомобілем, кемпінгу чи відпочинку на природі. Завдяки місткому внутрішньому простору модель дозволяє розмістити до 10 пляшок по 1.5 л або до 48 банок напоїв, що робить її зручною для сімейних поїздок та компаній. Термоелектрична система охолодження підтримує температуру до 14 градусів нижче навколишнього середовища, допомагаючи довше зберігати свіжість продуктів. Корпус із міцного пластику має продуману конструкцію зі знімною кришкою та додатковим внутрішнім лотком для зручного сортування вмісту. Надійний автохолодильник Adriatic працює від мережі 12 В та підходить для активного використання у дорозі.
Особливості
Термоелектрична система охолодження підтримує стабільну прохолоду всередині контейнера, що дозволяє комфортно зберігати продукти та напої під час подорожей.
Місткий об’єм 29 л забезпечує достатньо простору для перевезення великої кількості напоїв, контейнерів із їжею або продуктів для пікніка.
Конструкція доповнена знімною кришкою з вбудованим двигуном та кабелем живлення, що полегшує використання й очищення після експлуатації.
Додатковий внутрішній лоток допомагає зручно організувати простір та окремо розмістити дрібні продукти чи аксесуари.
Термоелектричний автохолодильник оснащений відсіком для шнура та світловим індикатором роботи для більш комфортного користування.
Варіанти використання
Автохолодильник підходить для тривалих подорожей автомобілем, дозволяючи зберігати прохолодні напої та продукти у дорозі.
Може використовуватися під час кемпінгу, риболовлі або відпочинку на природі для підтримання свіжості харчових продуктів.
Зручний для пляжного відпочинку та сімейних пікніків, коли необхідно довше зберігати температуру напоїв у спекотну погоду.
Підходить для перевезення фруктів, молочних продуктів, дитячого харчування та інших продуктів, чутливих до температури.
*Рекомендується класти в холодильник лише попередньо охолоджені продукти та напої. Для автономного збереження температури рекомендується використовувати з розрахунку 400 г (або більше) на 10 л об'єму.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті, залежно від технічних налаштувань Вашого екрана, а також, враховуючи особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Особливості
Термоелектрична система охолодження підтримує стабільну прохолоду всередині контейнера, що дозволяє комфортно зберігати продукти та напої під час подорожей.
Місткий об’єм 29 л забезпечує достатньо простору для перевезення великої кількості напоїв, контейнерів із їжею або продуктів для пікніка.
Конструкція доповнена знімною кришкою з вбудованим двигуном та кабелем живлення, що полегшує використання й очищення після експлуатації.
Додатковий внутрішній лоток допомагає зручно організувати простір та окремо розмістити дрібні продукти чи аксесуари.
Термоелектричний автохолодильник оснащений відсіком для шнура та світловим індикатором роботи для більш комфортного користування.
Варіанти використання
Автохолодильник підходить для тривалих подорожей автомобілем, дозволяючи зберігати прохолодні напої та продукти у дорозі.
Може використовуватися під час кемпінгу, риболовлі або відпочинку на природі для підтримання свіжості харчових продуктів.
Зручний для пляжного відпочинку та сімейних пікніків, коли необхідно довше зберігати температуру напоїв у спекотну погоду.
Підходить для перевезення фруктів, молочних продуктів, дитячого харчування та інших продуктів, чутливих до температури.
*Рекомендується класти в холодильник лише попередньо охолоджені продукти та напої. Для автономного збереження температури рекомендується використовувати з розрахунку 400 г (або більше) на 10 л об'єму.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті, залежно від технічних налаштувань Вашого екрана, а також, враховуючи особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Вес | 2.85 |
| Вес автохолодильника | 2.85 кг |
| Вес с упаковкой | 3.5 кг |
| Вместимость | 10 бутылок по 1.5 л или 48 банок по 0.33 л |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Высота | 500 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Глубина | 400 |
| Длина сетевого шнура | 1.8 |
| Индикатор работы | Да |
| Использование аккумуляторов холода | Да |
| Комплектация | контейнер, съемная крышка со встроенным мотором и шнуром питания 12 В, дополнительный внутренний лоток, руководство по эксплуатации |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение тока | 12V |
| Общий объем | 29 |
| Отсек для шнура | Да |
| Охлаждение ниже температуры окружающей среды | 14 |
| Потребляемая мощность | 48 |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | DC 12 В: 48 Вт |
| Размер бутылок для вертикального хранения | 1.5 л|1 л |
| Размер внутренний | 42 х 36 х 20 см |
| Размер изделия | 50 х 40 х 24 см |
| РАЗМЕР УПАКОВКИ | 51 х 41 х 25 см |
| Режим работы | Охлаждение |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Тип автохолодильника | термоэлектрический |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Упаковка | п/э пакет |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина | 240 |
Ще не було питань.







